Hızlı ve Öfkeli 8’in İkinci Fragmanı Yayınlandı!

Hollywood’un en uzun süren serilerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli, sekizinci filmiyle beyaz perdelere gelmeye hazırlanıyor. Hızlı ve Öfkeli 8’in (The Fate of the Furious) ikinci fragmanı, izleyicilere daha fazla aksiyon vaat ediyor.

Amerika’nın en büyük spor organizasyonu olan Super Bowl’da yayınlanan ikinci fragman, seriye farklı bir soluk kazandırıyor. Çekimleri İzlanda’da başlayan macera; Küba ve Atlanta’ya uğradıktan sonra New York’ta sonlanacak. Kadroda ise yıldızlar geçidi aynen devam ediyor. Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyreese Gibson, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Kurt Russell ve Jason Statham’ın devam ettiği ekibe Scott Eastwood, Charlize Theron ve Helen Mirren gibi isimler de dahil oluyor.

Brian ve Mia’nın emekli olmasıyla beraber sakin bir hayat yaşama kararı alan aile, gizemli bir kadının ekibi dağıtması ile beraber büyük bir maceraya girişiyor. Üstelik ailenin reisi Dom, bu sefer herkesi şaşırtarak düşman cephesine geçiyor. Merakla beklenen film tüm dünyada 14 Nisan 2017’de vizyona girecek.

2016 yılından bu yana Donanım Arşivi internet sitesinde teknoloji editörlüğü yapıyorum. Hayatım boyunca teknoloji ile iç içe olduğum için bu konuda öğrendiklerimi büyük bir heyecanla paylaşıyorum.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin