Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Hayatta Kalma Oyunu “The Callisto Protocol” İçin Yeni Fragman Yayınladı

Bir zamanlar Pubg Mobile’ın yayıncılığını üstlenen Krafton ve Striking Distance Studios, yaklaşmakta olan hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol için yeni bir fragman yayınladı. ‘The Truth of Black Iron‘ başlıklı fragman, oyuncuların hapishaneyi keşfederken ortaya çıkaracağı korkunç sırlara odaklanıyor.

Videoda ayrıca, görünüşe göre 2016’nın Suicide Squad uzun metrajlı filminde Katana ve Amazon Prime Video’nun ortak TV dizisi The Boys’da Kimiko Miyashiro rolleriyle tanınan oyuncu Karen Fukuhara tarafından canlandırılan başka bir karakter de tanıtılıyor.

Oyunu merak edenler için resmi oyun açıklaması şöyle:

“Bir yakın dövüş ve menzilli oyun olarak eşit durumdayız. Bundan istediğimiz şey, erkeklerle yakınlaşmanız ve sonra mesafe kazandıkça silahlarınızı ve silahlarınızı üzerlerinde kullanmanızdır. Ayrıca, bir koruma kısıtlama cihazı olan GRP dediğimiz şeye sahibiz. Bunun yapacağı şey tutmaktır beyler. Her türlü şey için onları yakalayabilir, kaldırabilir, itebilir, kendinize doğru çekebilirsiniz. Elinize aldıktan sonra biraz daha eğleneceksiniz.”

Striking Distance Studios’a göre Callisto Protokolü en az bir yıl desteklenecek ve oyunun genişlemesi için DLC yatırımları da planlanıyor. Teknik açıdan oyun, PC’de AMD FSR 2.0’ın yanı sıra hibrit ışın izlemeli gölgeleri ve ışın izlemeli yansımaları destekleyecek .

Son olarak 2 Aralıkta çıkması planlanan hayatta kalma korku oyununun Steam, Epic Games, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series S|X için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin statüsü maalesef bu sezon düşürüldü. Yani ülkemizde şampiyon olan takımlar artık MSI, Worlds gibi dünya çapındaki büyük turnuvalara...

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistem incelemelerine bu sefer Itopya’nın SIGMA-RULES kod adlı toplama oyuncu bilgisayarıyla devam ediyoruz. Bu sistem fiyat/performans oranıyla öne çıkan nispeten düşük bütçeli...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi aslında genel anlamda başarılıydı. Fakat insanların beklentisi bu seriden çok daha yüksekti diyebiliriz. Üstüne Ryzen 7 5800X3D işlemcinin yüksek oyun...

Oyun Haberleri

Black Friday henüz gelmedi ancak Microsoft Store’un Xbox Black Friday İndirimi tüm hızıyla devam ediyor ve Halo Infinite, Gotham Knights, FIFA 23, NBA 2K23, Dying Light...