Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Hayatta Kalma Oyunu “The Callisto Protocol” İçin Yeni Fragman Yayınladı

Bir zamanlar Pubg Mobile’ın yayıncılığını üstlenen Krafton ve Striking Distance Studios, yaklaşmakta olan hayatta kalma korku oyunu The Callisto Protocol için yeni bir fragman yayınladı. ‘The Truth of Black Iron‘ başlıklı fragman, oyuncuların hapishaneyi keşfederken ortaya çıkaracağı korkunç sırlara odaklanıyor.

Videoda ayrıca, görünüşe göre 2016’nın Suicide Squad uzun metrajlı filminde Katana ve Amazon Prime Video’nun ortak TV dizisi The Boys’da Kimiko Miyashiro rolleriyle tanınan oyuncu Karen Fukuhara tarafından canlandırılan başka bir karakter de tanıtılıyor.

Oyunu merak edenler için resmi oyun açıklaması şöyle:

“Bir yakın dövüş ve menzilli oyun olarak eşit durumdayız. Bundan istediğimiz şey, erkeklerle yakınlaşmanız ve sonra mesafe kazandıkça silahlarınızı ve silahlarınızı üzerlerinde kullanmanızdır. Ayrıca, bir koruma kısıtlama cihazı olan GRP dediğimiz şeye sahibiz. Bunun yapacağı şey tutmaktır beyler. Her türlü şey için onları yakalayabilir, kaldırabilir, itebilir, kendinize doğru çekebilirsiniz. Elinize aldıktan sonra biraz daha eğleneceksiniz.”

Striking Distance Studios’a göre Callisto Protokolü en az bir yıl desteklenecek ve oyunun genişlemesi için DLC yatırımları da planlanıyor. Teknik açıdan oyun, PC’de AMD FSR 2.0’ın yanı sıra hibrit ışın izlemeli gölgeleri ve ışın izlemeli yansımaları destekleyecek .

Son olarak 2 Aralıkta çıkması planlanan hayatta kalma korku oyununun Steam, Epic Games, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series S|X için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...