Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Guardians of the Galaxy Vol 3
Guardians of the Galaxy Vol 3

Sinema Haberleri

Guardians of the Galaxy 3’den İlk Yorumlar Geldi

Yeni DC başkanı olarak görev almaya başlayan James Gunn, geçtiğimiz yıl Guardians of the Galaxy serisini genişletmek için geri dönmüştü. Guardians of the Galaxy üçlemesinin ve James Gunn‘ın son Marvel filmi olan Guardians of the Galaxy Vol 3‘ün izleyiciyle buluşmasına oldukça az zaman kaldı.

Kısa süre içerisinde izleyiciyle buluşacak olan Guardians of the Galaxy Vol 3 için hayranların merak ettiği sorular cevaplandırılmaya devam ediyor. Guardians of the Galaxy üçlemesini sona erdirecek yapım, eleştirmenlerle buluşmaya başladı ve bu sayede film hakkında ilk yorumlar ortaya çıktı.

End Game’den Sonraki En İyi Marvel Filmine Hazır Olun

Son dönemde izleyiciyle buluşan neredeyse bütün Marvel yapımları beklentilerin altında kalıyor ve daha önce izleyiciyle buluşan yapımların gölgesinde kalıyordu. Ancak, Guardians of the Galaxy Vol 3‘ten gelen ilk yorumlara göre bu filmde Marvel, hayranları mutlu etmeyi başaracak.

Yapılan yorumlara bakıldığı zaman; Guardians of the Galaxy üçlemesi için yerinde bir son olduğu, End Game‘den sonra izleyiciyle buluşan tüm Marvel filmlerinden daha iyi olduğu, filmde yer alan müzik ve ritimlerin oldukça iyi olduğu, üçlemenin sonu olduğu için biraz duygusal olduğu fakat serinin özünde yer alan komedinin ihmal edilmediği ve son olarak bu filmin büyük bir Marvel aksiyonu olduğu belirtildi.

Guardians of the Galaxy üçlemesinin ve James Gunn‘ın son Marvel filmi olan Guardians of the Galaxy Vol 3, 5 Mayıs tarihinde izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...