Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

GTA+
GTA+
GTA+

Oyun Haberleri

GTA+ Aboneliği Geliyor, Aylık Olarak Yenilenecek Ayrıcalıklara Sahip Olabilirsiniz!

Birçoğumuzun küçüklüğünden bu yana oynadığı ve Grand Theft Auto serisinin en beğenilen oyunlarından olan Grand Theft Auto 5‘in online modu için geçerli olacak yeni bir abonelik sistemi geliyor.

Rockstar Games‘in yapmış olduğu açıklamalar neticesinde, GTA+ adlı yeni bir abonelik modu yakın bir zamanda oyun severlere sunulacak. Şu anlık sadece XBOX Series X|S ve PS5‘te kullanılabilir olmasına karşın 6$/aylık gibi bir ücreti olacak.

GTA+

GTA+ Paketinin Detayları Ve Verilecek Olan Hediyeler İse Şu Şekilde:

Bu pakete dahil olan her abonenin, Maze Bank hesaplarına 500.000 GTA$ gibi bir miktar paranın yatmasıyla birlikte kozmetik, skin ve araç yükseltmelerine özel olarak uygulanacak olan indirimler de tahsis edilecek.

Buna ek olarak, aboneler, Los Santos Tuners‘dan otomatik olarak bir sürü güncelleme ekleyebilecekleri bir mekan olan ve La Mesa‘da bulunan otomobil mağazasına erken erişime sahip olacaklar. Ayrıca, zaten başka bir yerde bir otomobil mağazası kurduysanız, ek ücret ödemeden La Mesa‘ya taşınabilirsiniz.

 29 Mart – 27 Nisan arasında kullanılabilir olacak bazı özellikler ve indirimler ise şu şekilde:

  • 500.000 GTA$ otomatik olarak Maze Bank Hesabınıza gönderilir.
  • Hao’nun Özel iş yarışı serisi‘nde  3 kat daha fazla GTA$ ve RP.
  • Otomobil Mağazası için ücretsiz boya ve amblem seçenekleri.
  • Mammoth Avenger, HVY APC ve TM-02 Khanjali için Konveyör Görünümü.
  • Yat sahipleri, herhangi bir ek ücret ödemeden Aquarius Super Yacht‘a yükseltme yapabilirler.
  • LS Car Meet üyelik ücretleri iptal ediliyor. GTA+ sahibi abonelere LS Car Meet üyelikleri var ise bu etkinlik döneminde 50.000 GTA$ geri ödenecektir.

Konunun bütününe ve elde edeceğiniz ayrıcalıkların tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Kaynak: rockstargames.com / gamespot.com

 

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Sinema Haberleri

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini...