Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Gotham Knight
Gotham Knight

Oyun Haberleri

Gotham Knights’ın Yeni Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Gotham Knights’a iki haftadan az bir süre kala Warner Bros İnc, yeni bir sinematik lansman fragmanı ile oyuna olan heyecanı tazeliyor. Fragmanda Nightwing, Robin, Red Hood ve Batgirl’den oluşan bol miktarda aksiyon dolu sahnelerin yanı sıra, Alfred’in bir moral konuşması aracılığıyla insanların bu Batman’siz Batman oyunu hakkında sahip olabileceği şüpheleri doğrudan ele alıyor. Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gotham Knights hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdan oyunun özelliklerini okuyabilirsiniz.

  • DC Süper Kahramanlarının Yeni Muhafızı olarak oynayın – Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin rollerine adım atın ve kendi Kara Şövalye versiyonunuzu yaratmak için Gotham’ın en yeni koruyucusunu şekillendirin.
  • DC’nin Batman Evreninde Aksiyon Dolu, Orijinal Hikaye Seti – Operasyon üssü olarak Belfry ile, bu yeni kahraman çağı, Gotham’ın yükselen kulelerinden yeraltı suç ağına kadar tarihinin en karanlık bölümlerini birbirine bağlayan gizemleri çözecek. Gotham City’yi buzlar içinde yutmaya çalışan Bay Freeze gibi en kötü şöhretli DC Süper Kötülerinden bazılarına karşı yüzleşmeler de dahil olmak üzere zengin hikayelere atılın.
  • Bir Açık Dünya Gotham Şehrinde Suçu Keşfedin ve Mücadele Edin – Dinamik, etkileşimli bir Gotham’da beş farklı ilçenin karanlık sokaklarında çeşitli çapraz yetenekler ve kahramanca savaş hareketlerinin yanı sıra ikonik Batcycle’ı kullanarak devriye gezin. Sokak düzeyinde suçla mücadeleden ikonik DC Süper Kötüler ile yüzleşmeye kadar, şehri kaosa sürüklenmekten kurtarın.
  • Eşsiz Karakter Yetenekleri ve Kişiselleştirme – Her kahramanın benzersiz yetenekleri, teçhizatı, silahları ve özelleştirilebilir bir kıyafeti vardır. Batgirl yakın dövüş gücünü kullanıyor, Nightwing çift Escrima Çubuğunu kullanıyor, Red Hood en yüksek insan gücüne ulaşmak için eğitim aldı ve Robin katlanabilir çeyrek personeli ile ustaca yetenekli.
  • İki Oyunculu, Çevrimiçi Eşli Oyunda Takım Kur – Gotham Knights’ı tek başınıza oynayın veya bir arkadaşınızla takım kurun ve Gotham City’yi iki oyunculu, çevrimiçi eşli oyunda korumak için güçlerinizi birleştirin.

Son olarak Gotham Knights, 25 Ekim’de PC(Steam, Epic Games), Xbox Series X/S ve PS5 üzerinden oyun severler ile buluşacak.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Oyunlarda yüksek FPS almak her oyuncunun hayali. Fakat bu hayale maalesef herkes ulaşamayabiliyor. Düşük bütçesi olanlar, eski bilgisayar kullanmak zorunda olanlar için oyunlarda yüksek...

Sinema Haberleri

Dünyanın en çok aboneye sahip olan ve ülkemizde de en çok tercih edilen dijital içerik platformu olan Netflix, oldukça geniş ve sürekli olarak genişlemeye...

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin yeni nesil Ryzen 9000 serisi masaüstü işlemcilerinin yakında resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Fakat bu resmi satışlara gerek kalmadan bazı işlemci modellerinin testlerine...