Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Fiyatları Belli Oldu !

Son günlerde mobil cihazlar arasında en çok konuşulan modeller arasında yer alan, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin resmi duyurulacağı tarih ve fiyatları ortaya çıktı. Samsung’un 25 Şubat tarihinde Unpacked etkinliği ile Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini resmi olarak duyuracak.

Tanıtımının yapılmamasına rağmen medyaya sızan bilgiler ile Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri hakkında neredeyse tüm detaylar biliniyor. Ancak fiyat konusunda, bilgi ve sızıntı olmamıştı. Tanıtımına az bir süre kala bu iki modelin fiyatları hakkında medyaya yeni bir sızıntı düştü.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus Fiyatları

Mobil cihaz dünyasını yakından bilen Evan Blass‘a göre Galaxy S9 modelinin fiyatı 841€Galaxy S9 Plus modelinin fiyatı ise 997€ olacak. Bu fiyatları güncel kur ile çevirdiğimizde ise S9 modelinin fiyatı 3.910 , S9 Plus modelinin fiyatı 4,645 ₺ olacağı iddia ediliyor ancak bu fiyatlara vergi dahil değildir. Bu nedenle Ülkemizde ki satış fiyatı hakkında net bir şey söyleyemiyoruz.

 

25 Şubat tarihinde Unpacked etkinliği ve MWC 2018 etkinliklerinde sızdırılan bilgiler ne kadar doğru olup olmadığını hep birlikte göreceğiz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin