Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Fnatic
Fnatic

Oyun Haberleri

Fnatic, VALORANT takımındaki Andrey “BraveAF” Gorchakov’u Uzaklaştırdı!

Gerek Counter Strike 1.6, gerek Counter Strike: Global Offensive, gerek Dota takımlarıyla öne çıkan ve birçok başarım elde ederek izleyicilerin, oyuncuların ve sunucuların takdirini elde etmiş olan Fnatic takımında kriz yaşanıyor.

Fnatic, VALORANT takımında aktif olarak bulunan 26 yaşındaki oyuncusu Andrey “BraveAF” Gorchakovu profesyonel maçlardan uzaklaştırdığını açıkladı. Rusya’nın halen devam eden Ukrayna işgaline destek verdiğini kanıtlayacak nitelikteki mesajları ortaya çıktı:

 Avrupa‘nın ve Batı dünyasının SSCB‘nin çöküşüne sebep olduğunu ve şimdi de Rusya‘nın çökmesini istiyorlar. Ukrayna‘da aslında bir savaşın olmadığını ve sivillerle birebir alakası yok.”

Fnatic

 Bu Olaylardan Sonra Fnatic Takımının Yaptığı Açıklama İse Şu Şekilde:

Valorant takımımızda bulunan Andrey “BraveAF” Gorchakov adlı oyuncu ile alakalı son günlerde devam eden gelişmelerden haberdarız. Bu olay hakkında yapacağımız soruşturma sürecinde ‘Gorchakov’ profesyonel maçlardan uzaklaştırılacak. Önümüzdeki günlerde Valorant kadromuzla ilgili yeni gelişmeleri açıklayacağız.”

 Andrey “BraveAF” Gorchakov‘ın yaptığı savunmada ise durum hakkında fazla bilgisi olmadığı bir dönemde ilk izlenimlerini ve hislerini aktardığını ve kimsenin ölmesini istemediğinin ve işgalin hemen bitmesini temenni ettiğini belirtti.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...