FIFA 19’da Fikret Orman ve Pepe Sürprizi!

FIFA 19’da Fikret Orman ve Pepe Sürprizi!

EA Sports’un en yeni futbol oyunu olan FIFA 19, 28 Eylül’de oyunseverler ile buluşacak. Oyun kullanıcılar ile buluşmadan yansıyan bir detay ise özellikle Beşiktaş taraftarını oldukça sevindirecek!

FIFA 19 Transfer Ekranında Fikret Orman’ı Kullandı!

Almanya’da bir Twitch yayıncısı, geçtiğimiz günlerde FIFA 19’un ilk oynanışı ile ilgili bir yayın düzenledi. Yayında oyunun kısa tanıtımı yapılırken, transfer menüsünde kullanılan görüntü Türk izleyicilerin dikkatini çekti. Bir süre sonra ise kullanılan görüntünün Beşiktaş’ın stoper oyuncusu Pepe’nin imza törenine ait olduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman’ın Avrupa’da başarılı transfer hamlelerinden dolayı tanındığı biliniyor. Dolayısıyla EA Sports böyle bir jest ile Orman’a gönderme yapmış olabilir. Fikret Orman, daha önce bu tür oyunları oynamadığını ancak FIFA oyunlarına daha yakın olduğunu belirtmişti.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.