Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Farming Simulator 25, PS5, Xbox Series Ve PC İçin Duyuruldu

Giants Software, popüler tarım simülasyon serisinin yeni oyunu Farming Simulator 25‘i PlayStation 5, Xbox Series, PC (Steam ve Epic Games Store) ve Mac için duyurdu. Oyun, 12 Kasım’da çıkış yapacak ve oyunculara tarım deneyiminde yeni bir seviye sunacak.

Farming Simulator 25: Yeni Tarım Macerası 12 Kasım’da Başlıyor

Farming Simulator 25

Farming Simulator 25, oyuncuları dünyanın farklı bölgelerinde tarım imparatorlukları kurmaya davet ediyor. Doğu Asya’nın pirinç tarlalarıyla dolu yemyeşil manzaralarında, Kuzey Amerika’nın geniş arazilerinde ya da Orta Avrupa’nın göletler ve nehirler arasındaki yemyeşil tarlalarında çiftçilik yapabilirsiniz. Bu üç benzersiz ortam, tarım faaliyetleriniz için çeşitli zorluklar ve fırsatlar sunarak oyuna geniş bir oynanış çeşitliliği katıyor.

  • Genişleyen Ürün Yelpazesi ve Hayvancılık

Oyunda iki tür pirinç ve ıspanak gibi yeni ekinler dahil olmak üzere toplamda 20’den fazla ürün yetiştirme seçeneği sunuluyor. Mandalar ve diğer yeni hayvanlar, mevcut hayvan çeşitliliğine eklenerek çiftliklerinizi daha da genişletmenize olanak tanıyor. Yeni üretim zincirleri ve inşa edilebilecek yapılar, tarımsal işletmenizin ekonomik potansiyelini artırarak iş fırsatlarını genişletiyor. Bu yenilikler, oyunculara daha derin ve karmaşık bir tarım deneyimi sunmayı amaçlıyor.

  • 400’den Fazla Orijinal Makine ve Araç

Makine tutkunları için Farming Simulator 25, 150’den fazla uluslararası markanın 400’den fazla orijinal araç, alet ve ekipmanını içeriyor. Bu markalar arasında Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland ve Valtra gibi büyük isimler bulunuyor. Özellikle Asya çiftçiliği için yeni tip özel makineler de bu sürümde yer alıyor. Oyuncular, bu makineleri kullanarak tarım, ormancılık ve hayvancılık faaliyetlerini daha etkili bir şekilde yönetebilirler.

  • Gelişmiş Grafikler ve Fizik Motoru

Farming Simulator 25, yeni Giants Engine 10 motoruyla güçlendirilmiş grafikler ve fizik motoruyla geliyor. Geliştirilmiş grafikler, uzak mesafe sisi, geliştirilmiş gölgeler, dinamik hava efektleri ve zemin deformasyonu gibi özelliklerle oyunun görsel kalitesini önemli ölçüde artırıyor.

  • Gerçekçi Hava Olayları ve Detaylı Çiftçilik Deneyimi

Farming Simulator 25, gerçekçi hava olayları ve detaylı çevresel etkilerle sanal çiftçiliğin büyüleyici dünyasını daha da genişletiyor. Oyuncular, tarlalarında çalışırken mevsimsel değişimlerin ve hava koşullarının tarım faaliyetleri üzerindeki etkilerini deneyimleyebilecekler.

  • Çok Oyunculu Mod ve İşbirliği

Farming Simulator 25, tek oyunculu modun yanı sıra çok oyunculu modda da oynanabiliyor. Oyuncular, arkadaşlarıyla işbirliği yaparak tarım imparatorluklarını birlikte inşa edebilirler.

Farming Simulator 25, 12 Kasım’da tarım simülasyonu hayranları için vazgeçilmez bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Gelişmiş grafikler, genişleyen ürün ve hayvan çeşitliliği, yeni üretim zincirleri ve gerçekçi hava olayları ile bu oyun, tarım dünyasını yeniden keşfetmek isteyen oyuncular için mükemmel bir seçenek olacak.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...