FAR CRY 5 GAMING İSTANBUL’DA OYNANACAK

Assassin’s Creed, Far Cry gibi oyun serileriyle tanınan Ubisoft, Türkiye’nin ilk global ölçekli Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı olan Gaming İstanbul’a katılacağını müjdeledi.

“İÇİNDE OYUN OLAN OYUN FUARI” sloganıyla Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde üçüncü kez düzenlenecek olan fuar, 1-4 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açacak.

Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan Gaming İstanbul Fuarını ziyaret edenler uzun süredir beklenen Far Cry 5 ön oynama şansını elde edecek.

Bunun yanı sıra ise The Crew oynama ve Rainbow Six Siege turnuvasına katılma fırsatı bulacaklar.

Bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan Gaming İstanbul, oyun sektöründe dünya devlerini buluşturmaya devam ediyor. Önceki yıllarda fuarda gerçekleştirilen PlayStation lansmanı, Tencent’in Türkiye’ye girişi, Blizzard geliştiricileriyle seminerler gibi ilkler sayesinde bölgesinin en büyük fuarı olarak gösterilen Gaming İstanbul hakkında yabancı basın da “Dünyada kendi klasmanında ilk beşte” ibaresini kullanıyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Gaming İstanbul, “İÇİNDE OYUN OLAN OYUN FUARI” sloganıyla 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Katılımcılar arasına adını yazdıran Ubisoft, dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi. Fransa’da kurulan şirket, Assassin’s Creed, Far Cry, Prince of Persia, Rayman ve Tom Clancy’s adlı oyun serileriyle adını duyurdu.

Far Cry 5, piyasaya çıkmadan önce İstanbul’da oynanacak

Gelirleri açısından Amerika ve Avrupa kıtalarının halka açık en büyük şirketlerinden birisi olan Ubisoft, ziyaretçilere uzun süredir merakla beklenen oyunu Far Cry 5’in ön oynamasını yaptıracak. 27 Mart’ta piyasaya çıkacak oyun, böylece son sürüme yakın hâliyle İstanbul’da oynanacak.

Ubisoft, ayrıca The Crew adlı oyununu oynatacak ve 3-4 Şubat tarihlerinde düzenleyeceği ödüllü Rainbow Six Siege turnuvasıyla da Gaming İstanbul Fuarı’nı ziyaret eden oyunseverlere heyecan dolu anlar yaşatacak.

(BASIN BÜLTENİ DERLENMİŞTİR)

İstanbul Üniversitesinde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği okuyorum. Öğrenimim ile alakası olmasa da çocukluğumdan beri bilgisayara olan ilgim beni bir miktar bu sektöre itti. Bu sektörde aktif olarak 3-4 yıldır çalışıyorum ve birden fazla yayında yazılı ve videolu içerik ürettim. Editörlük haricinde PR sektöründe aktif olarak çalışmalarım bulunmakla beraber Donanım Arşivi'nde Proje Geliştirme ve Editör olarak sizlerleyim.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin