Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Genel

Facebook Profilime Kim Bakmış?

İnsanlar sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Bu mecralardan biri ise Facebook tabii ki. Kimisi ise Facebook profilime kim bakmış? Profilime kim baktı? Gibi soruları merak edebiliyorlar. Bakalım Facebook tarafından böyle bir imkan sunuluyor muymuş?

Facebook Profilime Kim Baktı?

Facebook profilime kim baktı? Bu soru sıkça soruluyor. Fakat bu sorunun maalesef bir çözümü yok diyebiliriz. Çünkü Facebook tarafı bu tarz gizlilik içeren verileri son kullanıcılarına maalesef açmamakta. Peki Google’da gördüğünüz Facebook profilime kim baktı? Gibi yazılar ne kadar doğru? İşte burada maalesef büyük bir sıkıntı bulunuyor.

Profilinize kimin baktığını listeleyeceğini söyleyen uygulamalar veya diğer yöntemler şu an için imkansız ve maalesef güvenilir değildir.

Facebook profilinize kimin en son baktığını maalesef öğrenemezsiniz. Facebook tarafı henüz böyle bir özelliği kullanıcılarına sunmuş değil. Ayrıca bu tarz gizlilik içeren durumların da ileride kullanıma açılma olasılığı bir hayli düşük görünüyor. Bu yüzden Facebook profilime kim bakmış? Sorusunun cevabı şu an için böyle bir imkanın bulunmadığı, sunulduğunu iddia edenlerden ise uzak durmanız gerektiğini belirtiriz.

14 Yorumlar

14 yorum var

 1. Duhan Bulut

  Şub 29, 2016 at 11:54

  Böyle bi haber yaparak ne kadar düştüğünüz belli oldu 😀 😀 o kullanıcılar sizin en çok sohbet ettiğiniz, aktif olunca sohbetin en üzerinde olan kişiler

 2. secretmars

  Şub 29, 2016 at 12:33

  Kardeş.. friend listten en baştakini aldırıyorsunuz.. sağ kısımda bulunan arkadaş listesinin htmlde ismi “Initialchatfriendslist” ilk çıkan ip dediğiniz numara ise o listedeki en baştakı kişi.. enuf bullsht hocam.

 3. Soner Kökgöz

  Şub 29, 2016 at 13:16

  Hahaha yazık be böyle birşey olduğunu zannediyolar 🙂

  • Ayan

   Tem 10, 2021 at 10:27

   Burda söhbət nədən gedir hərə ağzına gələni bura yazır Binmirki söhbət nədən gedir

 4. Yiğit Göktuğ Budanur

  Şub 29, 2016 at 16:28

  keşke gerçek olsaydı
  + teknosius mi öle bişey vardı sizinde sonunuz bellllli

 5. Caner Kazar

  Şub 29, 2016 at 18:46

  Ip adresi değil, Facebook profil IDleri onlar. Hem bakmayla alakalı bir şey söz konusu değil. Keşke biraz daha araştırıp bu nedir diyip bu haberi yazsaydınız. “Initial chat friends list” lütfen anlamını bir araştırın. İyi çalışmalar diliyorum.

 6. Emre Alaca

  Mar 27, 2017 at 22:58

  eyv

 7. Mina Keskinoglu

  May 23, 2017 at 19:11

  Telefondan nasil yapcam acilll durummm yardim beklıyorum

  • Alparslan CesurYürek

   May 30, 2017 at 01:01

   Yapamazsın 🙂

  • ayhan

   Ağu 6, 2017 at 16:19

   Androidde var parasız olanlari yükle çok cesitleri denedim bir tanesi gercek

 8. Melih Melikoğlu

  Haz 9, 2017 at 12:28

  initial chat friends list yazıyorsunuz ya size sadece messenger’da en çok konuştuğunuz kişiyi gösteriyor çünkü bu yazdığınızın anlamı en başta gelen arkadaş sohbet listesi demek.
  Edit: Orada bulduğunuz numaralar konuşma listesindeki arkadaşlarınıza ait Facebook ID. Yani kimlik numaraları. Bunların profile bakanlar ile ilgisi yok. Bu doğru olmayan bir bilgi.

  • Uğur Taçyıldız

   Oca 16, 2018 at 21:53

   hiç konuşmadığım arkadaşım çıktı seninki de doğru olmayan bir bilgi.

 9. Uğur Taçyıldız

  Oca 16, 2018 at 21:55

  En çok konuştuğumuz kişi falan değil, hiç konuşmadığım birisi en başta çıktı. Ama bu yalan.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...