facebokv3

Facebook Profilime Kim Bakmış ?

Facebook profillerimizin en çok kimin girdiğini merak ediyoruz vede bunları öğrenmek için bazı uygulamalar kullanıyor ama bu uygulamalar bazen bizim için can sıkıcı paylaşımlar veya spam mejaslar atarak kullanıcıları rahatsız etmekten başka pekte işimize yaramıyor lakin aşağıda vereceğim uygulama gayet basit bir şekilde Facebook profilinize bakan kişiyi görebileceksiniz 🙂facebookprofil

Facebook profilinize bakanları öğrenmek için ne yapmanız gerekir yazıyorum.

1-Kendi profilinize girip sağ tıklayın ve sayfa kaynağını görüntüleye basın.

2-Çıkan yerde Ctrl+F veya F3 tuşlarına basın ve gelen arama kutucuğuna ”Initialchatfriendslist” (tırnaklar olmadan) yazın.

3-Çıkan İp adreslerinden birini kopyalayın (Örneğin İp adresi 111111111111111) https://www.facebook.com/111111111111111yapıştırın (-2 gelmiyecek şekilde) sonra ise Enter tuşuna basın.

4-Çıkan profil sizin profilinize bakan kişidir. İlk sıradaki İp adresi en çok bakandır.

13 YORUMLAR

  1. Böyle bi haber yaparak ne kadar düştüğünüz belli oldu 😀 😀 o kullanıcılar sizin en çok sohbet ettiğiniz, aktif olunca sohbetin en üzerinde olan kişiler

  2. Kardeş.. friend listten en baştakini aldırıyorsunuz.. sağ kısımda bulunan arkadaş listesinin htmlde ismi “Initialchatfriendslist” ilk çıkan ip dediğiniz numara ise o listedeki en baştakı kişi.. enuf bullsht hocam.

  3. Ip adresi değil, Facebook profil IDleri onlar. Hem bakmayla alakalı bir şey söz konusu değil. Keşke biraz daha araştırıp bu nedir diyip bu haberi yazsaydınız. “Initial chat friends list” lütfen anlamını bir araştırın. İyi çalışmalar diliyorum.

  4. initial chat friends list yazıyorsunuz ya size sadece messenger’da en çok konuştuğunuz kişiyi gösteriyor çünkü bu yazdığınızın anlamı en başta gelen arkadaş sohbet listesi demek.
    Edit: Orada bulduğunuz numaralar konuşma listesindeki arkadaşlarınıza ait Facebook ID. Yani kimlik numaraları. Bunların profile bakanlar ile ilgisi yok. Bu doğru olmayan bir bilgi.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin