Euro Truck Simulator 2 Resmi Türkiye Yaması Duyuruldu!

Euro Truck Simulator 2, simülasyon denilince akla ilk gelen oyunlar arasında yer alıyor. Popüler oyunun geliştiricisi SCS Software, yayınladığı duyuru ile Türkiye’yi de içeren yeni yamasını duyurdu!

SCS Software Müjdeyi Verdi: ETS 2 Türkiye’ye Geliyor!

2012 yılında piyasaya çıkan oyun, ara ara yayınlanan DLC paketleri ile canlı tutulmaya devam ediyor. Bu paketlerden sonuncusu olan “Road to the Black Sea”, oyunun geliştiricisi olan DLC Software tarafından duyuruldu. Bir harita güncellemesi olan Road to the Black Sea; adından da anlaşılacağı üzere oyunun Karadeniz’e taşınmasında kilit rol oynayacak.

Paket ile gelecek yeni ülkelerin arasında Romanya ve Bulgaristan’ın yanı sıra Türkiye’nin de yer alacağı belirtildi. Ancak eklentinin kapsamında yalnızca Trakya ve İstanbul’un Avrupa yakası bulunacak. Bu da ülkemizdeki kullanıcıların sevincini biraz buruk hale getiriyor.


Yıl sonunda yayınlanacak olan Road to the Black Sea paketi, halihazırda Steam’de listelenmiş durumda. Paketin fiyatı ve diğer detaylar hakkında bilgilendirmenin ise daha sonra yapılacağı belirtildi.

2016 yılından bu yana Donanım Arşivi internet sitesinde teknoloji editörlüğü yapıyorum. Hayatım boyunca teknoloji ile iç içe olduğum için bu konuda öğrendiklerimi büyük bir heyecanla paylaşıyorum.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin