Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

EA App Son Beta Güncellemesini Alarak Origin’in Yerine Geçiyor

Electronic Arts bugün, PC için EA uygulamasının ( önceden EA Desktop uygulaması olarak adlandırılıyordu ) resmi olarak betadan çıktığını ve kısa süre içinde mevcut Origin uygulamasının yerini alacağını duyurdu. Origin uygulamasını bilmeyenler için bu program Steam gibidir ancak sadece EA yapımı oyunları içeriyor.

Aşağıda Electronic Arts’ın yeni EA App uygulaması için yaptığı açıklamayı okuyabilirsiniz.

EA uygulaması, bugüne kadarki en hızlı ve en hafif bilgisayar istemcimizdir. Yeni modern tasarım ile aradığınız oyunları ve içerikleri kolayca bulacak ve yeni favori oyunlarınızı keşfedeceksiniz. Otomatik oyun indirmeleri ve arka plan güncellemeleriyle, siz hazır olduğunuzda oyunlarınızın oynamaya hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca EA hesabınızı Steam, Xbox ve PlayStation gibi diğer platformlara ve hizmetlere bağlayarak nihai arkadaş listenizi oluşturabileceksiniz. Özel benzersiz kimliğinizle kolayca tanınacaksınız. Bağlandığınızda, arkadaşlarınızın neyle ve ne zaman oynadığını bilin, böylece araya girip birlikte oynayabilirsiniz.

Origin oyuncularımız için EA uygulamasına geçişi olabildiğince basit hale getirmek için çok çalıştık. Sizi yakında harekete geçmeye davet edeceğiz ve davetinizi aldığınızda, önceden yüklenmiş oyunlar da dahil olmak üzere tüm oyunlarınız ve içeriğiniz hazır olacak ve EA uygulamasında sizi bekliyor olacak. Yerel ve bulut tasarruflarınız ileriye aktarılarak kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlar. Arkadaş listeniz de transferler, böylece tüm bu oyuncu kimliklerini hatırlamak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Electronic Arts, yaklaşmakta olan Dead Space Remake‘ı Steam’dan satın aldıysanız oyunu oynamak için EA App’e ihtiyacınız olmayacağını belirtiyor. Ancak bu tüm EA oyunları için geçerli olmayabilir. Son olarak EA App’i buradaki bağlantıdan direkt olarak indirebilirsiniz.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...