Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

2022’nin İlk Çeyreğine Ait, Diablo IV Notları Yayımlandı!

Birçoğumuzun uzun bir süredir dört gözle beklediği ve gene aynı şekilde upuzun bir süredir haber alınamayan Diablo IV için yeni bilgiler yayımlandı. Blizzard‘ın yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda, 2022‘nin ilk çeyreğinde gerçekleşmesi planlanan güncelleme notları paylaşıldı.

diablo 4

 Diablo IV İçin Planlanan 2022’nin İlk Çeyrek Güncellemesi Şu Şekilde:

Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki ekibimiz, sizlere daha gerçekçi ve somut bir oyun deneyimi sunabilmek için var gücüyle çalışıyor.

Kavramları, mekanları ve oynanışı ayıracak iki temel bölüm oluşturuldu. Bu bölümlere kısaca “eski ustalar” ve “karanlığa geri dönüş” diyebiliriz. Oyun dünyasının atmosferi, bu bölümlerin kullanılmasıyla birlikte detayları ve renklerin canlılığını kontrollü bir şekilde kullanılmasıyla birlikte ilgi çekici bir görselliğe sahip olacak. Sanctuary, dünyasının oluşumunda fiziksel ve hava temelli ışıklandırma da ayrı bir rol oynuyor diyebiliriz.

Diablo IV ile birlikte tamamı keşfedilebilen 5 bölge içeren bir açık dünya ile birlikte gelecek. Kuru Bozkır, Scosglen sahili ve Buzul dağlar gibi özel bölgeler; Diablo Sanat ve Tasarım ekibi tarafından özenle oluşturuldu. Ekip, gerçekçi ve çeşitli bir yıkım atmosferi yaratabilmek için kendisini zorlayarak mekanların çoğuna etkileşime girilebilir ve yıkılabilir nesneler yerleştirdi.

Bu özellikler özet niteliği taşımakla birlikte eğer ilgilenirseniz kaynak kısmında bulunan link kısmından ya da buradan bu notların hepsine ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23788294/diablo-iv-quarterly-update-march-2022

 

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...