Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Yine Ertelendi!

255

Aslına bakılırsa bu başlık sizlere maalesef çok yabancı gelmeyecektir. Çünkü Cyberpunk 2077 oyunu bundan önce yine ertelenmişti. Zaten yıllardır geliştirme aşamasında olan bu oyunun tekrar ertelenmesi oyunu bekleyenlerde büyük tepki uyandırıyor!

Cyberpunk 2077, 10 Aralık Tarihine Ertelendi!

Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla birlikte Cyberpunk 2077 oyununun çıkış tarihinin 21 gün ileriye alındığı söyleniyor, yani oyun 10 Aralık tarihine ertelendi. Aslına bakılırsa oyunda artık sona gelindiği belirtilmişti, bu erteleme haberi çoğu kişiyi şaşırtmıştır.

Yapılan açıklamada oyunun her platformda düzgün bir şekilde çalışmasının hedeflendiği belirtiliyor. Bu aşamada tahmin yürütmek zor fakat optimizasyon sorunları nedeniyle oyunun çıkışı tekrar ertelenmiş olabilir. Bu erteleme kararı oyunu bekleyen oyuncularda büyük tepkilere yol açtı.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin