Crysis Remastered Yayınlandı!

432

Yerli kardeşler tarafından kurulan Crytek firmasının Crysis isimli oyun serisi hem ülkemizde olsun hem de dünya genelinde olsun büyük beğeni kazanan bir oyun serisiydi. Özellikle çağının ötesinde grafikleriyle birlikte bu Crysis serisi oyunlar gündemden düşmüyordu. Hatta 2007 yılında çıkan ilk Crysis oyununun grafikleri bile günümüzdeki sistemleri zorlayacak düzeyde. Fakat bu yetmezmiş gibi 2007’de çıkan Crysis oyununun grafikleri güncellenmiş remastered hali yayınlandı!

PC İçin 139 TL Fiyat Etiketiyle Yayınlandı!

Crysis Remasted oyunu ilk oyunun grafikleri güncellenmiş hali olmasıyla öne çıkıyor. Aslına bakılırsa Crysis oyununun grafikleri günümüzde bile çok iyi denebilecek düzeydeydi. Fakat Remastered versiyonuyla birlikte oyuna günümüzün ray tracing gibi grafik teknolojileri eklendi. Üstelik dokuların kalitesi de yükseltilerek daha yüksek çözünürlüklü monitörlerde daha iyi bir görsellik sunabilmesi sağlanmış.

Oyunun PC sürümü şu an için sadece Epic Games Store üzerinden yayınlandı ve gördüğünüz gibi 139 TL fiyat etiketiyle birlikte sunuldu, PlayStation tarafındaysa yine aynı fiyatlandırma söz konusu. Fakat Xbox One sürümü 85 TL gibi bir fiyat etiketiyle satılıyor, yani Xbox kullanıcıları biraz daha şanslı bu konuda.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin