Cooler Master’ın Oyuncuları Kalbinden Vuracağı Yeni Bilgisayar Kasası; MasterCase Maker 5T

mastercase-maker-5t-1

Cooler Master’ın Oyuncuları Kalbinden Vuracağı Yeni Bilgisayar Kasası; MasterCase Maker 5T

Oyuncu sistemlerinde Dünya Devi Cooler Master bugün oyuncular için özel olarak tasarlanmış son modelinin lansmanını yaptı. “T” nin nereden geldiğini merak ediyorsanız? Turbo versiyonunu ifade ediyor.

Kasa bölümü pazarlama başkanı Mark Severin, “Spor arabası gibi daha keskin, cesur bir görünüm elde etmek istedik” dedi. “MasterCase Maker 5t modelinde, özellikle oyunculara hitap eden birkaç ekstrayı ekledik.”

Şimdi nelerin yeni olduğuna yakından bakalım:

Çift ton kırmızı ve siyah
Pek çok oyun odaklı anakart ve bileşende ortaya çıkan renk kombinasyonu doğrultusunda MasterCase Maker 5t kasamızda kırmızı renkte astar kullanıyoruz ama bu sadece normal kırmızı renk değil, köpüklü pullarla özel kırmızı bir boya geliştirdik. Bu inanılmaz bir renk kombinasyonuyla sonuçlanıyor.

İki temperli cam panel
MasterCase Maker 5t’in iç detaylandırması, özellikle çift temperli cam yan paneller ile gözükür. Bölmeler renklendirilmişitir ancak hava fırçalı, vitrin görünümünü vermek için yeterli ışığa izin verilir. kalın bölmeler kilitlerle birlikte gelir.

Kırmızı LED’ler
Keskin açılar, kırmızı LED’ler ve özel kırmızı boya kasaya bir spor otomobil hissi veriyor. Birlikte verilen manyetik kırmızı LED Şerit herhangi bir yere yerleştirilebilir.
mastercase-maker-5t-2I/O fan ve aydınlatma kontrolü
Kontrol ünitesi, I/O panelinden doğrudan fan ve ışık ayarlarını kontrol etmenizi sağlar. Anakart, yüksek (12V) ve düşük (7V) fan hızları için ayarlarları ve LED aydınlatma için sürekli veya nefes alma efektleri ile altı fana ve dört LED şeridine kadar destekler.

Kauçuk kavrama kulpu
Çift temperli cam panellerin yanı sıra, Maker 5t’nin tutma kolu da var. Kauçuk içinde sarılı olan bu ekstra çelik şaft, bir LAN partisinde dolaştığınızda terleyen elleriniz için ideal.

Ekran kartı tutucu
Bir oyun bilgisayarı düşünen herkes kesinlikle güçlü bir grafik kartına sahip olacak. PC’nizdeki bu değerli parçayı korumak için Cooler Master paket içeriğine bir grafik kartı tutacağı dahil ediyor.mastercase-maker-5t-3FreeForm™ Modular Sistem ve İç Donanım
Kasanızı daha sonra extra parçalarla genişletmek isterseniz, donanımınızı nasıl düzenlemek istediğinize dair birçok seçenek sunuyoruz. FreeForm ™ Modular Sistemi, özelleştirme, ayarlamalar ve yükseltmeler için mükemmel seçenekler sunar.

MasterCase Maker 5t’in ekran kartı tutacağı ve LED Şeridi, Cooler Master’ın tasarım ekibi ve “Makers” tarafından oluşturulan ve her geçen gün büyüyen aksesuar yelpazesinden yalnızca iki tanesidir. Tamamen benzersiz bir görünüm ve düzen oluşturan seçenekler teknolojinin her ilerlediği zaman yeni ekipmanı satın almak yerine, yıllarca değiş tokuş ve yükseltme fikriyle daha da mümkün olabiliyor.
Maker Made veya FreeForm™ Accessories buradan ulaşabilirsiniz

Fiyat
MasterCase Maker 5t, Avrupa’daki yerel perakende satış mağazalarında Aralık 2016’dan itibaren € 249 önerilen perakende fiyatı ile satışa sunulacak.

Bu içerik Basın Bültenidir