Cooler Master RGB MasterFan ve Üçlü Paket Serisini Duyurdu

Cooler Master RGB MasterFan ve Üçlü Paket Serisini Duyurdu

PC soğutma çözümlerinde lider olan Cooler Master, MasterFan 120mm ve MasterFan 140mm adreslenebilir RGB fanlarını piyasaya sundu. Kullanıcılar artık kasalarını ve sıvı soğutucularını yeni adreslenebilir fanlar ile yükseltebilirler. Her fan 8 ayarlanabilir LED’e sahiptir ve MasterPlus+ yazılımı kullanılarak özelleştirilebilir. Bu fanlar, 10 ön ayar arasında geçiş yapabilen küçük bir RGB denetleyiciye sahiptir. Adreslenebilir RGB, yeni bir aydınlatma yoludur. Giriş standart 4 pinli RGB yerine 3 pinli bir bağlantı kullanır.

Kendi Görsel Deneyiminizi Oluşturun

MasterFan RGB fan seti en iyi görsel deneyimi yaşatma seçeneğini sunar. MasterPlus+ yazılımını kullanarak özel aydınlatma yapabilirsiniz. Light Maker özelliğimizi kullanarak özel ışıklandırma gösterisi oluşturabilir ve ayrı ayrı sekiz LED ışığı programlayabilirsiniz. Seçim özgürlüğü size ait.

İyi Görünüm, İyi Performans

Kullanıcının ihtiyacını karşılayan ürünleri getirmeye kendini adamış Cooler Master ile sisteminizi en iyi şekilde inşa edin ve tasarlayın. MasterFan sessizliği ve görüntüsü ile sisteminizi harika görünmesini sağlayacak.

Kendi Yöntemin İle Kontrol Et

Adreslenebilir RGB aydınlatmayı kontrol etmenin iki yolu var. RGB uyumlu anakart veya fanlar ile birlikte gelen RGB kontrol cihazı ile aydınlatma seçeneklerinizi kontrol edebilirsiniz. Ön ayar yapmak, hız ayarı yapmak ve aydınlatmayı özelleştirmek için MasterPlus+ yazılımını kullanabilirsiniz.

Anakart Uyumluluğu

Bulunabilirlik

Cooler Master MasterFan RGB serisi çok yakında Türkiye’deki bayilerde yerine alacak.

(Bu bir basın bültenidir.)

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.