Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Chris Hemsworth, ‘Thor 4’ Fragmanının Çıkış Tarihini Açıklamış Olabilir

Marvel Sinematik Evreninin en sevilen kahramanlarından bir tanesi şüphesiz Thor. Oldukça sevdiğimiz süper kahramanın yakın  zaman yeni filmi vizyona girecek. Ancak film için hala daha fragman yayınlanmadı. Geçtiğimiz günlerde Marvel hayranlarının bu belirsizlikten hoşlanmadığını sizlere haber olarak paylaşmıştık.

Filmin henüz izleyemediğimiz fragmanı hakkında ise yeni iddialar ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde Chris Hemsworth’ün Thor 4: Love and Thınder‘ın tanıtım turuna çıktığını biliyoruz. Chris Hemsworth, Instagram hesabında yeni bir fotoğraf paylaştı.

Chris Hemsworth Fragman Tarihini mi Açıkladı?

Chris Hemsworth Instagram hesabında filmin yönetmeni Taika Waititi ve başrol oyuncusu Tessa Thompson ile beraber röportaj için hazırlandıkları foroğraflarını paylaştı. Fotoğrafta Waititi iki parmağıyla gökyüzünü işaret ediyor, Hemsworth iki eliyle “şeytanın boynuzu” işareti yapıyor, Thompson ise iki barış işareti yapıyor.

Bazı hayranlara göre bu işaretler filmin fragmanının yayınlanacağı tarihi işaret ettiğini düşünüyor. Yani hayranlara göre fotoğrafta bulunan parmak hareketleri 11, 4 ve 22 sayıları anlamını vermek için yapıldı. Başka bir değişle fotoğrafta 11/4/22 tarihinin belirtildiğini düşünüyorlar. Yani İngiliz İngilizcesi ile 11 Nisan yazıldığını söylüyorlar.

İddia Edilen Tarih Doğru Olabilir mi?

Thor Love Thunder

Dilerseniz sizlerle geçtimizde izlediğimiz bazı Marvel yapımlarının fragmanlarının ne zaman yayınladıklarına beraber bakalım. Love and Thunder fragmanı 11 Nisan’da yayınlanırsa, filmin vizyona girmesine 88 gün kalmış oluyor.

  • Doctor Strange and the Multi-Verse of Madness: 22 Aralık 2021 YouTube üzerinde, 17 Aralık 2021 tarihinde ise No Way Home filminin post-credit sahnesinde (135/130 Gün önce)
  • Spider-Man: No Way Home: 23 Ağustıs 2021 (117 Gün önce)
  • Eternals: 24 Mayıs 2021 (165 Gün önce)
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings: 19 Nisan 2021 (137 Gün önce)
  • Black Widow: 3 Aralık 2019 (584 gün, ya da COVID öncesi orijinal yayın tarihinden 151 gün önce)
  • Avengers: Endgame: 7 Aralık 2018 (140 Gün önce)

Tarihlere bakıldığında Marvel’in Love and Thunder fragmanını yayınlamak için oldukça geciktiğini görebiliyoruz. Bu nedenle fragman her an yayınlanabilir.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun Haberleri

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6‘nın çıkış tarihi ve Xbox Game Pass ile...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...