Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Chloe Grace Moretz MCU’ya Katılabilir

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Yeni fazlar ile beraber izleyeceğimiz yapımları geçtiğimiz haftalarda duyuran Marvel, hız kesmeden çalışmalara devam ediyor.

Chloë Grace Moretz, Kötü Karakteri Canlandırmak İstiyor

ComicBook.com ile röportaj yapan Chloë Grace Moretz, Marvel Studios ile potansiyel olarak MCU‘ya katılma konusunda görüştüklerini resmen açıkladı. Yapılan görüşmenin genel ön görüşme olduğunu şuan için hangi yapımda rol alacağını ve hangi karakter için görüşme yapacaklarını bilmediklerini de ekledi.

Chloë Grace Moretz, henüz MCU‘nun bir parçası olmak için doğru rolü bulamadığını, süper kahramanı canlandırmaın oldukça eğlenceli olacağını ve  bir süper kötüyü canlandırmanın daha çok ilgisini çektiğini söyledi.

Evet, bunun hakkında biraz konuştuk. Demek istediğim, bence Marvel veya DC‘de bir kötü adamı oynamak ve rolün daha karanlık tarafına atlamak gerçekten ilgimi çekiyor. Süper kahramanı canlandırmak gerçekten eğlenceli olurdu, ama bence asıl mesele, gerçekten ulaşmak istediğin şeyle ve karakterin kapsamıyla eşleşen birini bulmakla ilgili. Bana sorarsanız bu oldukça eğlenceli olurdu ancak doğru rol ve doğru yapımla.

Chloë Grace Moretz‘i hangi Marvel karakteri olarak izlemek isterdiniz?

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...