Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Chloe Grace Moretz MCU’ya Katılabilir

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Yeni fazlar ile beraber izleyeceğimiz yapımları geçtiğimiz haftalarda duyuran Marvel, hız kesmeden çalışmalara devam ediyor.

Chloë Grace Moretz, Kötü Karakteri Canlandırmak İstiyor

ComicBook.com ile röportaj yapan Chloë Grace Moretz, Marvel Studios ile potansiyel olarak MCU‘ya katılma konusunda görüştüklerini resmen açıkladı. Yapılan görüşmenin genel ön görüşme olduğunu şuan için hangi yapımda rol alacağını ve hangi karakter için görüşme yapacaklarını bilmediklerini de ekledi.

Chloë Grace Moretz, henüz MCU‘nun bir parçası olmak için doğru rolü bulamadığını, süper kahramanı canlandırmaın oldukça eğlenceli olacağını ve  bir süper kötüyü canlandırmanın daha çok ilgisini çektiğini söyledi.

Evet, bunun hakkında biraz konuştuk. Demek istediğim, bence Marvel veya DC‘de bir kötü adamı oynamak ve rolün daha karanlık tarafına atlamak gerçekten ilgimi çekiyor. Süper kahramanı canlandırmak gerçekten eğlenceli olurdu, ama bence asıl mesele, gerçekten ulaşmak istediğin şeyle ve karakterin kapsamıyla eşleşen birini bulmakla ilgili. Bana sorarsanız bu oldukça eğlenceli olurdu ancak doğru rol ve doğru yapımla.

Chloë Grace Moretz‘i hangi Marvel karakteri olarak izlemek isterdiniz?

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...