CALL OF DUTY: WARZONE DUOS MODUNA KAVUŞTU

 

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), Fortnite gibi battle royale oyunlarının büyük oyuncu kitlelerine ulaşmasıyla birlikte uzunca bir süredir battle royale oyunlar revaçta. Warzone modu aslında Call of Duty: Modern Warfare oyununun bir alt modu olarak piyasaya sunuldu. Oyun mekanikleri, grafikleri tıpkı ana oyundaki gibi olduğu için büyük ilgi gördü. Ücretsiz şekilde sunulan bir oyunda böylesine üst seviye grafiklerin olmasıyla birlikte büyük başarılara kısa bir süre içerisinde imza attı. Solo mod, trios gibi çeşitli modları gördük, fakat oyun severler duos mod görmek istiyordu.

Call of Duty: Warzone Duos Mod

Kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan bu oyun devamlı güncellemeler alarak oyuncularının beğenisini kazanmayı başarmıştı. Tekli mod, üçlü mod gibi oyun modlarının yanı sıra para toplamak gibi farklı modlara da sahip olan oyunda eksik olan şey ise “Duos” moduydu. Çünkü oyunu arkadaşıyla koordineli bir şekilde oynamak isteyen çok fazla oyun sever bulunuyordu. Warzone yapımcıları oyuncuların bu isteğine sessiz kalmayıp Duos modunu oyuna eklediler.

Activision, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda “Partnerini al ve diğer takımlardan çok daha uzun süre hayatta kalmaya çalış” şeklinde bir duyuruyla oyuncularına bu modun geldiğini duyurdu. Oyuna duos modun eklenmesiyle beraber tabii ki daha farklı oyun mekanikleri ve taktikleri ortaya çıktı tabii ki. Bunlar ise zamanla oyuna yerleşecektir ve oyuncular alışacaktır.

1998 Doğumlu, teknolojiye oldukça meraklı olan ve bu konularda araştırmayı seven birisiyim.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin