Bloody V7M Oyuncu Faresi İncelemesi

Bugünkü incelememizin konuğu fiyat/performans dengesini oldukça iyi yakalayan bir marka olan Bloody’nin V7M model kodlu oyuncu faresi oluyor. A4Tech’in oyunculara yönelik alt markası olan Bloody farelerinde ki yazılımlarıyla ve tasarımlarıyla oldukça iddialı modellerle karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz yukarıda verdiğimiz linkten videomuza ulaşabilirsiniz dilerseniz de yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Tasarım

Sağ el kullanımına göre tasarlanmış farenin genel renk şeması siyah renk tonlarından oluşuyor, yanlarda ve orta bölgede piano black tasarıma da yer verilmiş. Orta alt kısımda bir adet ışıklı Bloody logosuna yer verilen farenin genel görünüm olarak oldukça başarılı durduğunu söyleyebilirim.

Farenin sol tarafında 2 adet tuş bulunuyor ve hemen altında elde hoş bir hissiyat bırakan desenli kaymaz doku bulunuyor, yandaki tuşların ana işlevlerinin ileri geri olduğunu söylemeden geçmeyelim ama tuşları kendi yazılımı sayesinde istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Farenin orta tekerleği seçtiğiniz moda göre bir renk alıyor ama bu rengi kendiniz maalesef değiştiremiyorsunuz, orta tekerleğin hemen altında yer alan 3 adet tuş sayesinde farede bulunan modlar arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyorsunuz.

Cihazda kumaş sarım kablo tercih edilmiş, hem usb ucu daha dayanıklı görünüyor hem de fareye giden kısım da aynı şekilde kırmızı esnek bir parçayla desteklenerek daha dayanıklı hale getirilmiş.

Gelelim cihazın en başarılı olduğu konu olan altlıklara, cihazda diğer farelere oranla çok daha kayganlık ve uzun ömür sunan kırmızı tabanlıklar tercih edilmiş bu tabanlıkların 300KM mesafeye kadar dayanıklı olduğu söyleniyor.

Cihazın Teknik Detayları

Dahili Hafıza: 160K
Hızlandırma: 30 g
Maksimum Çözünürlük: 3200 CPI
İzleme Hızı: 75 inç/sn(ips)
Görüntü İşleme: 368 Mega pixels/sn
Tabanlıklar: 300 KM Ömürlü X-Glide
Tıklama Ömrü: +10 Milyon
Rapor Oranı: 125~1000 Hz/sn (4-seviye ayarlanabilir)
Buton Sayısı: 8
Kablo Uzunluğu: 1.8 M Kumaş Sarım
Sensör: Optik Engine

Sonuç

Yıllardır piyasada olan A4Tech’in böyle fiyat performans ürünleri bize sunması gerçekten hoş olmuş, fare hem tasarımsal olarak başarılı görünüyor ayrıca ergonomi olarak da oldukça ele iyi oturan bir yapısı var. Farenin tek eksi yanı bizce Core 3’ün ek ücretle aktif edilmesi olmuş.

 Dilerseniz ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.