Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Teknoloji Haberleri

Asus, TUF Gaming ve Prime Serisi AMD A620 Çipset Anakartlarını Duyurdu

ASUS, AMD Ryzen 7000 Serisi masaüstü işlemcilerle uyumlu AMD A620 anakartlarını duyurdu. Biri TUF Gaming, biri Prime serisinden toplam üç yeni model, yeni nesil bir makine toplarken mükemmel fiyat performans dengesini yakalamak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Böylelikle AM5 sokette daha uygun fiyatlı anakartlar da ülkemize giriş yapmış oluyor.

TUF Gaming Anakartlarla Harekete Geçin

TUF Gaming A620 anakartlar yeni nesil AMD Ryzen tabanlı oyun bilgisayarları için harika fırsatlar sunuyor. Micro-ATX boyutundaki TUF Gaming A620M-Plus modeli DDR5 desteği sunuyor. Anakartta depolama çözümleri için iki adet PCIe 4.0 M.2 yuvası ve 5 Gbps hızında bağlantı için bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C® bağlantı noktası bulunuyor. 2,5 Gbps hızında Ethernet bağlantısının standart olarak sunulduğu TUF Gaming A620M-Plus WiFi modelinde ihtiyaç duyanlara WiFi 6 imkanı da sunuluyor.

TUF Gaming anakartlarını aynı estetik tasarıma sahip bileşenler ve çevre birimleriyle tamamlamak isteyen oyuncular TUF Gaming Alliance’a göz atabilir. TUF GAMING Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen üreticilerinin çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

Her Yere Uygun ASUS Prime

TUF Gaming anakartlar oyunculara üst seviye performans sunarken Prime anakart modelleri ise geniş özelliklerle ve sade bir stille donatılmış uygun fiyatlı bir bilgisayar toplamayı düşünen kullanıcılara hitap ediyor.

ASUS Prime A620M-A, micro-ATX boyutuna sahip. Bu anakartta bir adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, DDR5 desteği ve bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C bağlantı noktası yer alıyor. Ayrıca BIOS FlashBack özelliği sayesinde, ileride başka bir işlemciye geçmeyi planlayan kullanıcılar yalnızca bir güç kaynağı ve USB flash sürücü ile aygıt yazılımını hızla güncelleyebiliyor.


 

Basın bülteninden derlenmiştir.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...