Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

AMD Ekran Kartı Alımlarında Dead Island 2 ve The Callisto Protocol Hediye!

AMD uzunca bir süredir oyun kampanyası yapıyor. Bazı işlemci veya ekran kartı alımları için oldukça değerli oyunlar verdiler. Henüz yeni başlayan kampanyada ise henüz çıkış yapmamış yine oldukça değerli oyunları bazı ekran kartı satın alımlarıyla birlikte hediye ediyor! AMD Radeon Raise the Game isimli kampanyanın detaylarına birlikte bakalım!

RX 6000 Serisi Ekran Kartı Alımlarına Oyun Hediyesi

AMD’nin yeni oyun kampanyası gerçekten iddialı olmuş. Çünkü RX 6000 serisi ekran kartlarının fiyatları da iyice düşmüşken böyle değerli 2 oyunun hediye olarak verilmesi gerçekten çok iyi. Üstelik nispeten ucuz ekran kartlarında bile bir oyun hediyeniz olabiliyor.

RX 6400 ve RX 6500 XT ekran kartı satın alımlarında Dead Island 2 oyunu ücretsiz olarak veriliyor. RX 6600 ve üzeri ekran kartı satın alımlarında ise hem Dead Island 2 hem de The Callisto Protocol isimli 2 oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Peki bu oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak için neler yapmanız gerekiyor?

8 Kasım 2022 ve 4 Şubat 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan satıcılardan bu ekran kartlarından birini almanız gerekiyor. Bu satın alımdan 15 gün sonra ise satın aldığınız yere ulaşıp oyun kodunuzu ve nasıl aktif edileceğine dair bilgilendirme alacaksınız.

Kampanyaya Katılan Satıcılar

  • Hepsiburada
  • Vatan Bilgisayar
  • Itopya
  • Sinerji Bilgisayar
  • İncehesap
  • Tebilon
  • Gamegaraj
  • QP Bilişim
  • Inventus
  • PCKolik

Kampanyaya Türkiye’de katılan satıcılar şu anlık bu şekilde. Fatura tarihinden 14 gün sonra aldığınız yere ulaşıp oyun kodlarınızı alacaksınız ve aldıktan hemen sonra https://www.amdrewards.com/ web sitesi üzerinden bu kodlarla birlikte aktivasyon yapmanız gerekiyor.

https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...