Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

AMD Ekran Kartı Alımlarında Dead Island 2 ve The Callisto Protocol Hediye!

AMD uzunca bir süredir oyun kampanyası yapıyor. Bazı işlemci veya ekran kartı alımları için oldukça değerli oyunlar verdiler. Henüz yeni başlayan kampanyada ise henüz çıkış yapmamış yine oldukça değerli oyunları bazı ekran kartı satın alımlarıyla birlikte hediye ediyor! AMD Radeon Raise the Game isimli kampanyanın detaylarına birlikte bakalım!

RX 6000 Serisi Ekran Kartı Alımlarına Oyun Hediyesi

AMD’nin yeni oyun kampanyası gerçekten iddialı olmuş. Çünkü RX 6000 serisi ekran kartlarının fiyatları da iyice düşmüşken böyle değerli 2 oyunun hediye olarak verilmesi gerçekten çok iyi. Üstelik nispeten ucuz ekran kartlarında bile bir oyun hediyeniz olabiliyor.

RX 6400 ve RX 6500 XT ekran kartı satın alımlarında Dead Island 2 oyunu ücretsiz olarak veriliyor. RX 6600 ve üzeri ekran kartı satın alımlarında ise hem Dead Island 2 hem de The Callisto Protocol isimli 2 oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Peki bu oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak için neler yapmanız gerekiyor?

8 Kasım 2022 ve 4 Şubat 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan satıcılardan bu ekran kartlarından birini almanız gerekiyor. Bu satın alımdan 15 gün sonra ise satın aldığınız yere ulaşıp oyun kodunuzu ve nasıl aktif edileceğine dair bilgilendirme alacaksınız.

Kampanyaya Katılan Satıcılar

  • Hepsiburada
  • Vatan Bilgisayar
  • Itopya
  • Sinerji Bilgisayar
  • İncehesap
  • Tebilon
  • Gamegaraj
  • QP Bilişim
  • Inventus
  • PCKolik

Kampanyaya Türkiye’de katılan satıcılar şu anlık bu şekilde. Fatura tarihinden 14 gün sonra aldığınız yere ulaşıp oyun kodlarınızı alacaksınız ve aldıktan hemen sonra https://www.amdrewards.com/ web sitesi üzerinden bu kodlarla birlikte aktivasyon yapmanız gerekiyor.

https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...