Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Yeni Spider-Man Filmleri Geliyor!!

Marvel Comics‘in belki de en çok bilinen ve herkes tarafından sevilen süper kahramanlarından birisi şüphesiz ki Spider-Man‘dir. Neredeyse hepimizin çocukluğunu süsleyen süper kahramanımız Marvel, Disney ve Sony Pictures sayesinde sürekli yeni ve kaliteli yapımlarla izleyicilerle buluşuyor.

Sam Raimi‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu Spider-Man üçlemesi, Andrew Garfield‘ın başrolünde olduğu The Amazing Spider-Man filmleri ve Marvel Sinematik Evreni‘nde izlediğimiz Tom Holland‘ın Spider-Man‘i son yıllarda izlediğimiz kaliteli sinema filmlerinden.

Spider-Man: No Way Home filminden sonra Tom Holland‘ın “Biraz ara vermek istiyorum. Hayatım boyunca Spider-Man‘i canlandıramam.” açıklamalarından sonra birçok hayran MCU‘da Spider-Man‘i daha az göreceğimizi düşünmeye başlamıştı. Ancak görünüşe göre oyuncu ile Disney ve Sony yeni anlaşmaya en sonunda imza attı.

Tom Holland, 6 Yapımlık Sözleşmeye İmza Attı

Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan Captain America 4 filminde ve yeni Avengers filmlerinde Spider-Man‘in yer alacağı söylentileri yeni sözleşme imzalanacağı dedikodularını güçlendirmişti. Şimdiyse sektörün güvenilir isimlerinden Jeff Sneider, “The Hot Mic” isimli podcast yayınında Tom Holland ve yapımcının No Way Home‘un devamı niteliğinde olacak yeni üçleme, iki sinema filmi ve bir dizi için anlaşmaya vardığını söyledi.

Görünüşe göre Spider-Man‘i birçok yapımda izlemeye devam edeceğiz. Ancak yapılan anlaşmanın Marvel Sinematik Evreni için mi yoksa Sony Spider-Man Evreni için mi yapıldığı henüz bilinmiyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadığını da hatırlatalım.

Kaynak; ComicBook

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...