Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Spider Man 4 Tom Holland
Spider Man 4 Tom Holland

Sinema Haberleri

Yeni Spider-Man Filmleri Geliyor!!

Marvel Comics‘in belki de en çok bilinen ve herkes tarafından sevilen süper kahramanlarından birisi şüphesiz ki Spider-Man‘dir. Neredeyse hepimizin çocukluğunu süsleyen süper kahramanımız Marvel, Disney ve Sony Pictures sayesinde sürekli yeni ve kaliteli yapımlarla izleyicilerle buluşuyor.

Sam Raimi‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu Spider-Man üçlemesi, Andrew Garfield‘ın başrolünde olduğu The Amazing Spider-Man filmleri ve Marvel Sinematik Evreni‘nde izlediğimiz Tom Holland‘ın Spider-Man‘i son yıllarda izlediğimiz kaliteli sinema filmlerinden.

Spider-Man: No Way Home filminden sonra Tom Holland‘ın “Biraz ara vermek istiyorum. Hayatım boyunca Spider-Man‘i canlandıramam.” açıklamalarından sonra birçok hayran MCU‘da Spider-Man‘i daha az göreceğimizi düşünmeye başlamıştı. Ancak görünüşe göre oyuncu ile Disney ve Sony yeni anlaşmaya en sonunda imza attı.

Tom Holland, 6 Yapımlık Sözleşmeye İmza Attı

Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan Captain America 4 filminde ve yeni Avengers filmlerinde Spider-Man‘in yer alacağı söylentileri yeni sözleşme imzalanacağı dedikodularını güçlendirmişti. Şimdiyse sektörün güvenilir isimlerinden Jeff Sneider, “The Hot Mic” isimli podcast yayınında Tom Holland ve yapımcının No Way Home‘un devamı niteliğinde olacak yeni üçleme, iki sinema filmi ve bir dizi için anlaşmaya vardığını söyledi.

Görünüşe göre Spider-Man‘i birçok yapımda izlemeye devam edeceğiz. Ancak yapılan anlaşmanın Marvel Sinematik Evreni için mi yoksa Sony Spider-Man Evreni için mi yapıldığı henüz bilinmiyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadığını da hatırlatalım.

Kaynak; ComicBook

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...