Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Walking Dead: Dead City
The Walking Dead: Dead City

Sinema Haberleri

The Walking Dead: Dead City’den İlk Tanıtım Geldi

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle buluştu. Oldukça kısa sürede viral olan yapım, bu günlerde izlenmesi gereken yapımlar listesinde ki yerini almaya başladı.

The Walking Dead‘in final sezonu hayatımıza beklemediğimiz bir anda giren pandemiden oldukça fazla etkilendi. Çekimleri sekteye uğrayan yapımın final sezonunun 3 kısım halinde izleyiciyle buluşmasına karar verildi. The Walking Dead, 11 yılın ardından geçtiğimiz akşam yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti.. 11 yıldır ekran başındaki herkese sunulan ana hikayemiz final yapmış olsa da hala daha The Walking Dead evreninde anlatılacak çok fazla hikaye var.

Maggie ve Negan Geri Dönüyor

AMC, The Walking Dead evrenin en sevilen karakterlerinden Lauren Cohan‘ın canlandırdığı Maggie ve Jeffrey Dean Morgan‘ın hayat verdiği Negan karakterlerine odaklanacak. Maggie ve Negan‘ı izleyeceğimiz mini dizimiz geçtiğimiz günlerde “Rest in Peace” ismi verilen 90 dakikalık final bölümünden 2 yıl sonrasında geçecek.

Yayınlanan tanıtıma bakıldığında ikilinin uzun zaman önce ana karadan kopan Manhattan‘a gittiğini görüyoruz. Ayrıca ikilinin ana dizinin ardından beraber çalışmaya başladıklarını ve anlaşmaya başladıklarını da izleyiciye gösteriyor.

AMC ve AMC+ üzerinden izleyiciyle buluşacak olan The Walking Dead: Dead City‘nin hala daha net çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak sektörden gelen bilgiler ışığında dizinin Nisan 2023’te yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...