Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

The Walking Dead Ekranlara Veda Ediyor

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle buluştu. Oldukça kısa sürede viral olan yapım, bu günlerde izlenmesi gereken yapımlar listesinde ki yerini almaya başladı.

The Walking Dead‘in final sezonu hayatımıza beklemediğimiz bir anda giren pandemiden oldukça fazla etkilendi. Çekimleri sekteye uğrayan yapımın final sezonunun 3 kısım halinde izleyiciyle buluşmasına karar verildi. The Walking Dead‘in 11. sezon bölümleri her ne kadar 15 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanmaya başlamış olsa da henüz izlemediğimiz bir kısım bulunuyor.

The Walking Dead, Duygusal Sonla Ekranlara Veda Edecek

The Walkig Dead‘in final sezonun 3.kısmı yani 17. bölüm olan Lockdown 2 Ekim 2022 tarihinde (bugün) AMC ve AMC+ platformları üzerinden izleyicilerle buluşacak. 8 bölüm uzunluğunda olacak olan son kısım, ana hikayi nihai sona kavuşturacak. Ülkemizde ise bölümler, her Pazartesi akşamı FX üzerinde yayınlanacak.

Fakat her finalde olduğu gibi, izleyiciler yine oldukça hüzün solu sahnelerle karşılacak. Dizinin son bölümleri için yayınlanan yeni fragman “Bu maceranın herhangi bir kısmını izlediyseniz, final bölümlerini sakın kaçırmayın.” açıklamasıyla başlıyor. Ayrıca dizinin yapımcılardan yapımcılarından Angela Kang, “Çok fazla tehlike var ve herkes başaramayacak. Bir takım karakterlerin ölümlerini görebiliriz.” açıklamasında bulundu.

The Walking Dead, 12 yıl aradan sonra ekranlara veda ediyor. Fakat kurduğu devasa evren birçok yapımla beslenmeye ve genmişlemeye devam ediyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

1 Yorum

1 yorum

  1. Ege

    Eki 3, 2022 at 00:07

    Disney+ ne zaman?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...