Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

The Walking Dead Ekranlara Veda Ediyor

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle buluştu. Oldukça kısa sürede viral olan yapım, bu günlerde izlenmesi gereken yapımlar listesinde ki yerini almaya başladı.

The Walking Dead‘in final sezonu hayatımıza beklemediğimiz bir anda giren pandemiden oldukça fazla etkilendi. Çekimleri sekteye uğrayan yapımın final sezonunun 3 kısım halinde izleyiciyle buluşmasına karar verildi. The Walking Dead‘in 11. sezon bölümleri her ne kadar 15 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanmaya başlamış olsa da henüz izlemediğimiz bir kısım bulunuyor.

The Walking Dead, Duygusal Sonla Ekranlara Veda Edecek

The Walkig Dead‘in final sezonun 3.kısmı yani 17. bölüm olan Lockdown 2 Ekim 2022 tarihinde (bugün) AMC ve AMC+ platformları üzerinden izleyicilerle buluşacak. 8 bölüm uzunluğunda olacak olan son kısım, ana hikayi nihai sona kavuşturacak. Ülkemizde ise bölümler, her Pazartesi akşamı FX üzerinde yayınlanacak.

Fakat her finalde olduğu gibi, izleyiciler yine oldukça hüzün solu sahnelerle karşılacak. Dizinin son bölümleri için yayınlanan yeni fragman “Bu maceranın herhangi bir kısmını izlediyseniz, final bölümlerini sakın kaçırmayın.” açıklamasıyla başlıyor. Ayrıca dizinin yapımcılardan yapımcılarından Angela Kang, “Çok fazla tehlike var ve herkes başaramayacak. Bir takım karakterlerin ölümlerini görebiliriz.” açıklamasında bulundu.

The Walking Dead, 12 yıl aradan sonra ekranlara veda ediyor. Fakat kurduğu devasa evren birçok yapımla beslenmeye ve genmişlemeye devam ediyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

1 Yorum

1 yorum

  1. Ege

    Eki 3, 2022 at 00:07

    Disney+ ne zaman?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

AMD tarafının hediye oyun kampanyaları 2023 yılında da aktif olarak devam ediyor. Ryzen 7000 serisi işlemci alımlarına hediye veren AMD aynı zamanda Ryzen 5000...