Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon

Sinema Haberleri

The Walking Dead: Daryl Dixon Dizisine İlk Bakış

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle buluştu. Oldukça kısa sürede viral olan yapım, bu günlerde izlenmesi gereken yapımlar listesinde ki yerini almaya başladı.

The Walking Dead‘in final sezonu hayatımıza beklemediğimiz bir anda giren pandemiden oldukça fazla etkilendi. Çekimleri sekteye uğrayan yapımın final sezonunun 3 kısım halinde izleyiciyle buluşmasına karar verildi. The Walking Dead, 11 yılın ardından geçtiğimiz akşam yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti.. 11 yıldır ekran başındaki herkese sunulan ana hikayemiz final yapmış olsa da hala daha The Walking Dead evreninde anlatılacak çok fazla hikaye var.

Tamamen Farklı Bir Yapım Geliyor

AMC, The Walking Dead evrenin en sevilen karakterinden birisi olan Norman Reedus‘un hayat verdiği Daryl Dixon karakterine odaklanan spin-off yapımından ilk görselleri paylaştı. Fransa’da geçecek olan dizinin ilk görsellerine bakıldığı zaman oldukça etkileyici olduğu göze çarpıyor.

Norman Reedus yeni yapımı hakkında şu açıklamaları yaptı; “Sırf aynı şeyi yapmak istemediğimiz için ters yönde giden bir gösteri yapmak istediğimizi biliyorduk ve biz de öyle yapıyoruz. Çok farklı olacak. Hikaye çok farklı. Karakterler çok farklı. Farklı bir ton var. Farklı bir ışık var. Farklı bir ses var. Bu tamamen farklı bir hava.”

Orjinal dizinin aksine Amerika yerine Avrupa’da geçecek olan The Walking Dead: Daryl Dixon dizisi 2023 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...