Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Sony, Hynno-Hustler Filmini Duyurdu

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Ancak, Marvel karakterinin hepsi henüz Marvel Sinematik Evreni‘ne bağlı değil. Evet doğru tahmin ettiniz. Sony Spider Verse evrenini henüz tam olarak Marvel Sinematik Evreni‘nde göremedik.

Yıllardır oluşturulmaya ve hız kesmeden büyümeye devam eden Sony Spider Verse evreninde geçen yeni yapımlar duyurulmaya devam ediyor. Sony, Atlanta ve Community gibi yapımlardan tanıdığımız Donald Glover‘ın başrolünde olduğu “Hypno-Hustler” filmini resmen duyurdu.

Spider-Man Kötü Adamlarının Filmleri Çoğalmaya Devam Ediyor

The Hollywood Reporter tarafından kaleme alınan habere göre, Sony‘nin yeni Spider-Man kötü adamı filmi “Hypno-Hustler” olacak. Bu filmin başrolünde ve yapımcı görevinde Atlanta ve Community gibi yapımlardan tanıdığımız Donald Glover yer alacak. Filmin senaryosu Eddie Murphy’nin oğlu Myles Murphy tarafından kaleme alınacak.

Filmin yönetmen koltuğunda kim yer alacağı, oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı, hikayesi, olay örgüsü ve vizyon tarihi gibi detaylar ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...