Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Avengers 5
Avengers 5

Sinema Haberleri

Shawn Levy, Avengers 5’i Yönetebilir

Süper kahraman yapımlarıyla adından oldukça söz ettiren Marvel Studios, son dönemde aldığı yanlış kararlar ve son dönemde bu durumu değiştirmek için attıkları adımlarla gündemde yer almaya devam ediyor. En popüler kurgusal evrenlerin başında gelen Marvel Sinematik Evreni, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri izleyiciye tanıtmaya devam ediyor. Temelleri yıllar önce atılan hikayeyi en iyi şekilde işlemeye çalışan Marvel Studios‘da işler bir nevi çıkmaza girdi diyebiliriz.

Marvel Studios’un en büyük film projesi olacak olan Avengers: Secret Wars’a temel hazırlayacak olan Avengers 5 (eski adıyla Kang Dynasty), filmi ilk planlarda Kang karakteri üzerinde odaklanacaktı. Yakın geçmişte yaşanan tatsız olayların ardından ise, filmin seyri değiştirildi.

Hala daha filmde Kang’in farklı bir aktörün canlandırmasıyla yer alıp almayacağı netlik kazanmamış olsa da, Destin Daniel Cretton’dan boşalan yönetmen koltuğunda hangi ismin yer alacağı şekillenmeye başladı.

Avengers 5, Shawn Levy’e Emanet Edilebilir

Avengers 5

Uzun zamandır stüdyo, oldukça kritik filmin yönetmen koltuğunda yer alması için birçok isimle görüşmeler gerçekleştirdi. Hata yapmak istemeyen stüdyo, Avengers 5’in yönetmeni olması için; Deadpool & Wolverine’in yönetmenliğini de üstlenen Shawn Levy ile el sıkışmak üzere.

Stüdyonun en çok beklenen yapımı Deadpool & Wolverine’in vizyondaki başarısı ve hayranların geri dönüşlerinin ardından Shawn Levy’nin beşinci Avengers filminin yönetmen koltuğunda yer alacağı resmen açıklanabilir. Eğer film beklentilerin altında kalırsa ise, diğer seçenekler bir kez daha değerlendirilecek.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...