Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Kang ve Doctor Doom
Kang ve Doctor Doom

Sinema Haberleri

Kang, Yeni Avengers Filmlerinin Kötülerinden Birisi Olarak Kalmaya Devam Edecek

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri izleyiciye tanıtmaya devam ediyor. Temelleri yıllar önce atılan hikayeyi en iyi şekilde işlemeye çalışan Marvel‘da işler çıkmaza girmek üzere.

Evet, yanlış okumadınız. Marvel Sinematik Evreni‘ni oldukça kötü yönde etkileyebilecek bir olay gün yüzüne çıktı. Yeni Marvel filmlerinin süper kötüsü Kang‘e hayat veren Jonathan Majors, geçtiğimiz günlerde; Mahkeme 2 hafta süren bir sürecin sonunda Majors‘u hakkındaki 4 farklı suçlamanın iki tanesinde suçlu buldu. Ünlü isim, üçüncü dereceden kasıtlı saldırı ve taciz suçlamalarından Majors‘u haksız bularak aleyhine karar verdi.

Her ne kadar Majors‘un menajeri ünlü ismin şimdiye dek suçsuz olduğunu iddia ediyor olsa da, mahkeme geçtiğimiz saatlerde kararını açıklayarak Majors‘u suçlu buldu. Mahkemenin net kararını vermesinin ardından Marvel Studios ve Disney, Jonathan Majors ile ilişkisini tamamen koparttı. Yani bir nevi Majors, Marvel‘den kovuldu da diyebiliriz. Marvel Studios‘un yeni planlarının ne olacağı henüz net olarak bilinmiyor olsa da, yeni gelen haberlere göre stüdyo karaktere hayat vermesi için yeni isimlerle görüşmelere devam ediyor ve karakter yeni Avengers filmlerinin merkezinde yer almaya devam ediyor.

Kang, Avengers Filmlerinin Kötüsü Olarak Kalmaya Devam Ediyor

Kang ve Doctor Doom

Sektöre ve Marvel Studios’a olan yakınlığı ile tanınan DanielRPK (Daniel Richtman) tarafından aktarılan bilgilere; Marvel Studios, Kang karakterini bir şekilde kullanmaya devam edecek. Daha önce planlandığı gibi karakter, yeni Avengers karakterinin kötülerinden birisi olacak. Ancak, baş kötüsü olmayacak.

Marvel Studios ve Disney, hayranların Kang’e tam olarak ısınamaması ve karakterin yeni yapımlarda çok iyi işlenememesi nedeniyle; Fantastic Four‘un düşmanı Doctor Doom‘un yeni yapımlarda yer alacağını ima ederek değişimin sinyallerini vermiş olsa da, stüdyonun bir şekilde karakteri Marvel Sinematik Evreni‘nde tutmaya çalıştığı aşikar.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...