Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

HBO Max’in Ilk Yerli Yapımı Belli Oldu

Ülkemizde şuanda birçok dijital yayın platformu bulunuyor. Yerli ve yabancı olmak birçok platformunda içerisinde ise açık ara en fazla kullanıcıya sahip olanı Netflix. Dünyada oldukça ses getiren Disney Plus ise oldukça yüksek ses getirerek 14 Haziran’da ülkemizde hizmet vermeye hazırlanıyor. Tüm bu dijital içerik platformlarının yanında ise bu yıl içerisinde ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başlaması beklenen HBO Max bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere ve geçtiğimiz saatlerde ünlü müzisyen ve gazeteci Sina Koloğlu‘nun Twitter hesabında yazdığı bilgiler doğrultusunda HBO Max‘in ilk yapım dizisi “Kör Nokta” olacak.

HBO Max’in İlk Yapım Dizisi Kör Nokta Olacak

Disney Plus‘ın ülkemize oldukça gösterişli girişi yanında HBO Max‘in biraz durgun kaldığı bir gerçek. Ancak şimdiye kadar oldukça kaliteli yapımlara imza atan platformun bu dizi ile de büyük ses getireceği aşikar.

Gazeteci Sina Koloğlu’nun yazdıklarına göre Kör Nokta‘nın konusu, “Kasabasına dönen bir kadın, karşılaştığı cinayeti çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda kasabanın da sırları ve geçmişi ortaya çıkıyor”

Kör Nokta‘nın senaristliğini ise oldukça yakın bir zaman önce izlediğimiz Netflix‘in en yeni yapımı olan Pera Palas’ta Gece Yarısı’nı da kaleme alan Elif Usman tarafından kaleme alınacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Netflix‘in bir diğer yerli yapımı olan Aşk 101 dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Ahmet Katıksız oturacak.

Kaynak; Gazeteci Sina Koloğlu

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistemleri gerçekten seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız İncehesap Fornax toplama oyuncu bilgisayarı da bu tanıma bir hayli uyuyor. Fakat bu sistemi özel kılan...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, özellikle son zamanlarda çok fazla ekran kartı üretimi yapmaya başladı. Haliyle ortada şu an çok fazla model bulunuyor ve durum bazen kafa karışıklıklarına...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Aralık ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Rehber

Discord platformu kısa süre içerisinde büyük başarılara imza attı diyebiliriz. Çok büyük topluluklar artık sohbet için Discord’u tercih ediyor. Haliyle günümüzde çok popüler bir...