Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

HBO Max’in Ilk Yerli Yapımı Belli Oldu

Ülkemizde şuanda birçok dijital yayın platformu bulunuyor. Yerli ve yabancı olmak birçok platformunda içerisinde ise açık ara en fazla kullanıcıya sahip olanı Netflix. Dünyada oldukça ses getiren Disney Plus ise oldukça yüksek ses getirerek 14 Haziran’da ülkemizde hizmet vermeye hazırlanıyor. Tüm bu dijital içerik platformlarının yanında ise bu yıl içerisinde ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başlaması beklenen HBO Max bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş’ın kaleme aldığı habere ve geçtiğimiz saatlerde ünlü müzisyen ve gazeteci Sina Koloğlu‘nun Twitter hesabında yazdığı bilgiler doğrultusunda HBO Max‘in ilk yapım dizisi “Kör Nokta” olacak.

HBO Max’in İlk Yapım Dizisi Kör Nokta Olacak

Disney Plus‘ın ülkemize oldukça gösterişli girişi yanında HBO Max‘in biraz durgun kaldığı bir gerçek. Ancak şimdiye kadar oldukça kaliteli yapımlara imza atan platformun bu dizi ile de büyük ses getireceği aşikar.

Gazeteci Sina Koloğlu’nun yazdıklarına göre Kör Nokta‘nın konusu, “Kasabasına dönen bir kadın, karşılaştığı cinayeti çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda kasabanın da sırları ve geçmişi ortaya çıkıyor”

Kör Nokta‘nın senaristliğini ise oldukça yakın bir zaman önce izlediğimiz Netflix‘in en yeni yapımı olan Pera Palas’ta Gece Yarısı’nı da kaleme alan Elif Usman tarafından kaleme alınacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Netflix‘in bir diğer yerli yapımı olan Aşk 101 dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Ahmet Katıksız oturacak.

Kaynak; Gazeteci Sina Koloğlu

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...