Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Community Filmi Sonunda Duyuruldu

Durum komedisi yani sit-com dizisi dendiğinde akla gelen yapımlardan birisi de Community‘dir. NBC‘de yayınlanan dizi 6.sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Ancak hayranlar dizinin yaratıcısı Dan Harmon‘ın yıllar önce geleceğini açıkladığı filmi beklemeye başlamıştı.

Community dizisinin son sezonu 2015 yılında yayınlandı. Hayranlar tam tamına 7 yıldır geleceği açıklanan filmi bekliyor. Ama uzun süren bekleyiş artık sona eriyor. Geçtiğimiz haftalarda Dan Harmon, Community filmi için görüşmelere başlamış ve prodüksiyonana başlanacağını açıklamıştı.

Community Aynı Heyecanla Dönüyor

Ancak yine de hayranlar, acaba bu seferde yanlış bilgilendirme olmuş olabilir mi diye düşünmeye başlamış iken resmi haber geldi. Peacock‘da yayınlanacak olan Community filmi resmi olarak duyuruldu.

“Altı sezon ve bir film” mottomuz Community‘nin ilk sezonlarında arsız bir çizgi olarak başladı. Hızla bu ikonik, eğlenceli ve havalı (havalı, havalı) NBC komedisi için tutkulu bir hayran kitlesi oluşmaya başladı. 15 yıl sonra hayranlara söz verdiğimiz bu filmi sunabildiğimiz için inanılmaz minnettarız ve bu muhteşem hikayeye devam etmek için Dan Harmon, Andrew Guest, Joel McHale, Sony ve UTV‘deki ortaklarımızla çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Peacock izleyicileri için oldukça kaliteli komedi filmi geliyor!!

Ayrıca bu filmde Joel McHale, Danny Pudi, Alison Brie, Gillian Jacobs, Jim Rash ve Ken Jeong dahil olmak üzere neredeyse tüm orijinal dizi oyuncuları rollerini yenileyecek. Filmin yayın tarihi henüz belli değil. Ancak gelecek yıl izleyiciyle buluşması bekleniyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...