Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Dan Harmon, Community Filmi için Görüşmelere Başladığını Duyurdu

Durum komedisi yani sit-com dizisi dendiğinde akla gelen yapımlardan birisi de Community‘dir. NBC‘de yayınlanan dizi 6.sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Ancak hayranlar dizinin yaratıcısı Dan Harmon yüzünden dizinin devamı niteliğinde olacak olan filmi beklemeye başlamıştı.

Community dizisinin son sezonu 2015 yılında yayınlandı. Hayranlar tam tamına 7 yıldır geleceği açıklanan filmi bekliyor. Ama uzun süren bekleyiş artık sonuna yaklaşmış gibi duruyor. En sonunda dizinin yaratıcısı Dan Harmon, Community filmi hakkında somut açıklamalarda bulundu.

Film Gelecek Ancak Tarihi Net Değil

Community dizisinin yaratıcısı Dan Harmon, The Wrap ile ropörtaj gerçekleştirdi. Yapılan ropörtaj sırasında Harmon, Community‘nin devamı niteliğinde olacak olan filmi onayladı. Filmin senaryosunun ve hikaye taslağının olduğunu ancak çıkış tarihinin net olmadığının altını çizdi.

Şimdi, bunu çok dikkatli söylüyorum çünkü bazen seyirciler ‘Yani bu ne demek bir yıl, iki yıl?’ Az önce söylediğim şeyi üç yıl önce söyleyebilirdim ve neredeyse aynı derecede doğru olurdu ve bunu üç yıl önce söylemiş olsaydım hayal edebiliyor musunuz? İnsanları üç yıl boyunca suistimal edilen ihmale hazırlayan ve onları unutulmuş hissettiren benim ve hiçbir şey söylememek yeterince zor.

Community dizisinin oyuncu kadrosu rollerini yenilemek için oldukça hevesli. Eğer şimdiye dek bu diziyi izlemediyseniz Netflix kütüphanesinden ayrılmadan önce deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Kaynak; The Wrap

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...