Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Mandalorian
The Mandalorian

Sinema Haberleri

The Mandalorian Film Oluyor

En popüler sinematik evrenlerden bir tanesi olan ve kült haline gelen Star Wars serisi, bir süredir diziler üzerinden ilerliyor ve hayranların istediği filmleri göremiyorduk. Görünüşe göre yakında bu durum değişecek ve yeni Star Wars filmleri göreceğiz.

Star Wars hayranların uzun zamandır beklediği ve yakından takip ettiği Londra’da gerçekleşen Star Wars Celebration etkinliğinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Lucas Film, uzunca süredir kapalı kapılar ardında geliştirmeye devam ettiği yeni Star Wars filmlerinden 3 tanesini resmi olarak duyurdu.

Lucas Film Başkanı Kathleen Kennedy, üç yeni Star Wars filminin yolda olduğunu resmi olarak duyurdu. Bu yapımlar hakkında henüz çok fazla detay verilmemiş olsa da, yönetmenleri ve filmlerin neler hakkında olacağı konusunda bir takım açıklamalar yapıldı.

The Mandalorian Film Olarak Devam Edecek

Belki de Star Wars evrenin en beğenilen dizilerinden bir tanesi The Mandalorian‘dır. Hayranlar tarafından oldukça sevilen dizinin yeni sezonu hayranlarla buluşuyor olsa da Lucas Film, Din Djarin ve Grogu’nun macerasını sinema filmi olarak devem ettirme kararı aldı.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, The Mandalorian filminin yönetmen koltuğunda dizinin yapımcılığını üstlenen Dave Filoni yer alacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...