Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Mandalorian
The Mandalorian

Sinema Haberleri

The Mandalorian 4.Sezon Senaryosu Hazır

Son günlerde belkide en çok konuştuğumuz dijital yayın platformlarından bir tanesi Disney Plus oluyor. Bunun en büyük nedeni arka arkaya bizlere sunduğu kaliteli yapımlar.Özellike Disney’in bünyesinde barındırdığı Star Wars‘a ait birçok yapım buluyır. Bu yapımlardan en sevileniyse Star Wars hayranları ve seriye çok fazla hakim olmadan izleyen herkesin çok beğendiği The Mandalorian dizisi.

İlk olarak 2019 yılında Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşan The Mandalorian, Disney Plus‘a gelen ilk original içeriklerden birisi olma özelliğine sahip. Daha önce izleyiciyle buluşan Star Wars dizilerinin birçoğundan daha fazla ilgi gören yapım Star Wars dizilerine yeni bir soluk getirmeyi başardı. Oldukça başarılı ve emin adımlarla ilerleyen diziye The Mandalorian dizisinin yeni sezonları izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

The Mandalorian Dizisi Uzun Soluklu Olacak

Uzun zamandır beklenen ve 1 Mart tarihinde izleyiciyle buluşacak olan The Mandalorian‘ın üçüncü sezonundan yeni bilgiler görmeye alışık olsakta, bu defa gelen bilgiler üçüncü sezona ait değil. The Mandalorian dizisinin yaratıcısı Jon Favreuau, üçüncü sezon öncesi hayranlara büyük müjdeyi verdi.

Fransız basınlarından birisi olan BFMTV INSIDE’a konuşan Favreau, The Mandalorian‘ın üçüncü ayrıca devam sezonları ve Star Wars evreni hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Star Wars evrenine ait kafalarında oluşturdukları bütün hikayeyi ekrana taşımaya çalıştıklarını belirten Favreau, The Mandalorian‘ın dördüncü sezon senaryosunu yazmayı tamamladığını da resmi olarak duyurdu.

“4. Sezon mu? Evet, çoktan yazdım. Tamamlanmış bir hikayeyi anlatabilmek ve ekrana taşıyabilmek için nereye gittiğimizi daima bilmemiz gerekiyor. O yüzden Dave Filoni ile harika bir harita orataya çıkardık. Daha sonrasında ise yavaş yavaş ve  tek tek bölümleri kaleme döküyoruz. Ben genel olarak post-prodüksiyon aşamasında yazıyorum böylece devam eden ve bütün halinde bir hikaye görebiliyoruım.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...