Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Mandalorian
The Mandalorian

Sinema Haberleri

The Mandalorian 4.Sezon Senaryosu Hazır

Son günlerde belkide en çok konuştuğumuz dijital yayın platformlarından bir tanesi Disney Plus oluyor. Bunun en büyük nedeni arka arkaya bizlere sunduğu kaliteli yapımlar.Özellike Disney’in bünyesinde barındırdığı Star Wars‘a ait birçok yapım buluyır. Bu yapımlardan en sevileniyse Star Wars hayranları ve seriye çok fazla hakim olmadan izleyen herkesin çok beğendiği The Mandalorian dizisi.

İlk olarak 2019 yılında Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşan The Mandalorian, Disney Plus‘a gelen ilk original içeriklerden birisi olma özelliğine sahip. Daha önce izleyiciyle buluşan Star Wars dizilerinin birçoğundan daha fazla ilgi gören yapım Star Wars dizilerine yeni bir soluk getirmeyi başardı. Oldukça başarılı ve emin adımlarla ilerleyen diziye The Mandalorian dizisinin yeni sezonları izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

The Mandalorian Dizisi Uzun Soluklu Olacak

Uzun zamandır beklenen ve 1 Mart tarihinde izleyiciyle buluşacak olan The Mandalorian‘ın üçüncü sezonundan yeni bilgiler görmeye alışık olsakta, bu defa gelen bilgiler üçüncü sezona ait değil. The Mandalorian dizisinin yaratıcısı Jon Favreuau, üçüncü sezon öncesi hayranlara büyük müjdeyi verdi.

Fransız basınlarından birisi olan BFMTV INSIDE’a konuşan Favreau, The Mandalorian‘ın üçüncü ayrıca devam sezonları ve Star Wars evreni hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Star Wars evrenine ait kafalarında oluşturdukları bütün hikayeyi ekrana taşımaya çalıştıklarını belirten Favreau, The Mandalorian‘ın dördüncü sezon senaryosunu yazmayı tamamladığını da resmi olarak duyurdu.

“4. Sezon mu? Evet, çoktan yazdım. Tamamlanmış bir hikayeyi anlatabilmek ve ekrana taşıyabilmek için nereye gittiğimizi daima bilmemiz gerekiyor. O yüzden Dave Filoni ile harika bir harita orataya çıkardık. Daha sonrasında ise yavaş yavaş ve  tek tek bölümleri kaleme döküyoruz. Ben genel olarak post-prodüksiyon aşamasında yazıyorum böylece devam eden ve bütün halinde bir hikaye görebiliyoruım.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...