Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

You 4.Sezon Vizyon Tarihi Açıklandı

Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından bir tanesi olan Netflix, yeni yapımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde platformun yeni projeleri için daha dikkatli ve seçici olacağını öğrenmiştik. Bu açıklamanın ardından Netflix‘te yaşanan içerik bombandırmanı yavaşlayacak diye endişe etmeyin.

Netflix, özel haberler ve ilk bakış videoları yayınlacağı TUDUM etkinliğini geçtiğimiz saatlerde gerçekleştirdi. Bu etkinlik sırasında özellikle YOU hayranlarını unutmadı. Başı ve sonu belli olmayan dizimizin yeni sezon tarihi de açıklandı.

YOU 4.Sezon İlk Videosu

YOU‘nun yeni sezonunda Joe‘i professör olarak izleyeceğiz. Joe‘ye eşlik edecek yeni karakterimizin ismi ise Kate olacak. Vizyon tarihini açıklayan videoda Joe‘nun bir şekilde Birleşik Krallık’ta öğretmen olduğunu görüyoruz ve yeni kimliğiyle beraber kendisiyle yeniden tanışıyoruz.

Ben New York’taki sevimli kitapçı müdürü ya da LA’daki dükkan memuru ya da banliyölerdeki sevecen koca değilim. Hayır, artık değil. Kendimi tanıtmama izin verin, ben Profesör Jonathan Moore. Gölü geçtikten sonra biraz iyileştirmeden geçtim. Ve Londra’da yaşamak, eğer istersen, geçmişi gömmeme izin verdi.

YOU‘nun 4.sezonu iki kısımdan oluşacak. İlk kısım 10 Şubat’ta izleyiciyle buluşurken ikinci kısım 10 Mart’ta Netflix‘te izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...