Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

You
You

Sinema Haberleri

You 4.Sezon Vizyon Tarihi Açıklandı

Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından bir tanesi olan Netflix, yeni yapımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde platformun yeni projeleri için daha dikkatli ve seçici olacağını öğrenmiştik. Bu açıklamanın ardından Netflix‘te yaşanan içerik bombandırmanı yavaşlayacak diye endişe etmeyin.

Netflix, özel haberler ve ilk bakış videoları yayınlacağı TUDUM etkinliğini geçtiğimiz saatlerde gerçekleştirdi. Bu etkinlik sırasında özellikle YOU hayranlarını unutmadı. Başı ve sonu belli olmayan dizimizin yeni sezon tarihi de açıklandı.

YOU 4.Sezon İlk Videosu

YOU‘nun yeni sezonunda Joe‘i professör olarak izleyeceğiz. Joe‘ye eşlik edecek yeni karakterimizin ismi ise Kate olacak. Vizyon tarihini açıklayan videoda Joe‘nun bir şekilde Birleşik Krallık’ta öğretmen olduğunu görüyoruz ve yeni kimliğiyle beraber kendisiyle yeniden tanışıyoruz.

Ben New York’taki sevimli kitapçı müdürü ya da LA’daki dükkan memuru ya da banliyölerdeki sevecen koca değilim. Hayır, artık değil. Kendimi tanıtmama izin verin, ben Profesör Jonathan Moore. Gölü geçtikten sonra biraz iyileştirmeden geçtim. Ve Londra’da yaşamak, eğer istersen, geçmişi gömmeme izin verdi.

YOU‘nun 4.sezonu iki kısımdan oluşacak. İlk kısım 10 Şubat’ta izleyiciyle buluşurken ikinci kısım 10 Mart’ta Netflix‘te izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...