Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

Xiaomi 13 Ultra Kamera Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi 13 serisinin yakında iki modelle piyasaya çıkması bekleniyor. Daha sonrasında ise 13 ve 13 Pro modelleri dışında farklı bir Ultra varyantı da aralarına katılacak. Sonradan gelecek olan 13 Ultra modelinin özellikleri ise sızdırılmış durumda.

Xiaomi 13 Ultra yeni kamera özellikleri belli oldu

Yeni çıkan sızıntıya göre Xiaomi 13 Ultra eski modeldeki gibi birincil sensör olarak Sony IMX989 sensörü ile birlikte gelecek. Telefonun kamera çıkıntısında ise dört tane kamera olacak. Yeni bilgiye göre 13 Ultra gimbal stabilizasyonuna sahip olunabileceği de söyleniyor.

Diğer sensörler için ise fazla bir bilgi yok. Dört sensörün hepsinde PDAF otomatik odaklama ve bir dToF yani doğrudan uçuş süresi sensörünü sızıntı sayesinde onaylayabiliyoruz.

Xiaomi 13 Ultra büyük olasılıkla 12S Ultra’nın kamera boşluğunda şekillendirildiği gibi dairesel kamera muhafazasını koruyacak. Bunun dışında ön kamera kısmında ise 32 megapiksel bir kameranın da bizi karşılayacağını hatırlatmakta fayda var.

Peki siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? Kamera ve özellik anlamında tercih edilebilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Editörlük kariyerine iki sene önce başlayan Berk, şimdi ise yazarlık görevine Donanım Arşivi portalı üzerinden devam ediyor. Uzun zamandır donanım, bilgisayar ve işletim sistemlerine ilgisi bulunmakla beraber bu tecrübesini de sizlerle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...