Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

WarnerMedia ile Discovery Birleşti

Dijital yayın platformlarına olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Her ne kadar ülkemizde her yayın platformu hizmet vermiyor olsada dünyada birçok yayın platformu bulunuyor. Bu durum maalesef ki klasikleşmiş yayın hizmetlerini büyük ölçüde etkiliyor.

Dijital yayın platformları arasında ki yarışa ise oldukça güçlü bir şekilde yeni bir oyuncu katılıyor. İki büyük yayın devi WarnerMedia ve Discovery, tek çatı altında birleşti. Yeni gelen bilgilere göre HBO Max ve Discovery Plus’ın bağlı olduğu bu iki ana şirket, “dünyanın en farklı içerik portföyünü” izleyicelere sunmak için birleştiklerini duyurdu.

WarnerMedia ve Discovery, Artık Tek Şirket

 

WarnerMedia ve Discovery, geçtiğimiz yıl yapılan açıklamaya göre o zamanlar tam olarak belli olmayan bir birleşme içerisinde olduklarını duyurmuşlardı. Ve evet sonunda anlaşma ve birleşmenin şartları belli oldu. İki yayın devi tek çatı altında toplandı.

“Daha orijinal içeriğe yatırım yapabilecek, küresel ve doğrusal ödemeli TV/yayın kanallarında bulunan programlama seçeneklerini geliştirebileceğiz. Daha yenilikçi video deneyimleri ve tüketici seçenekleri sunabileceğiz.”

Yatırımcılardan dün gelen bilgilere göre WarnerMedia ve Discovery’nin tek çatı altında birleşmesinin ardından ‘Warner Bros. Discovery‘ adında yeni bir platform kurulacağını açıkladı.

Yeni Dijital Yayın Platformu Geliyor

Detaya inildiğinde iki yayın devinin de alanında uzman olduğu konular oldukça farklı. Bu yüzden kullanıcılar ortaya nasıl bir dijital yayın platformu çıkacak merak ediyor. Detaylar henüz belli olmasada yeni bir platformun hayata geçeceği aşikar.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...