Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Elden Ring
Elden Ring

Oyun Haberleri

Ücretsiz Elden Ring Colosseum Güncellemesi Çıktı

FROMSOFTWARE’in birçok rekorlar kıran oyunu Elden Ring yeni bir güncellemeye kavuştu. Bugün itibariyle oyuna sahip olan kişilerin ücretsiz olarak ulaşabileceği bu güncellemenin ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Elden Ring Ücretsiz Kolezyum Güncellemesi

Güncelleme dün, oyunun çok oyunculu ve PvP yönüne odaklanan yepyeni bir fragmanla duyuruldu. Oyundaki PvP modu, Bloodborne’un yanı sıra Dark Souls serisinin her zaman büyük bir parçası olmuştur ve Elden Ring de farklı değildir. Ancak yeni Colosseum güncellemesiyle PvP, farklı modlarda diğer oyunculara karşı gücünüzü test etmeniz için ayrılmış arenalarla büyük ölçüde genişletiliyor.

Elden Ring dünyasında üç yerde bulunan Limgrave, Caelid, Leyndell kolezyumlarında PvP tarzı savaşta diğer oyunculara karşı karşıya gelebilirsiniz. Her kolezyum, aşağıda okuyabileceğiniz farklı modlar sunar.

Limgrave Kolezyumu

Limgrave Colosseum, United Combat ve Combat Ordeal olmak üzere iki oyun moduna sahiptir.

  • United Combat: Bu modda oyuncular, yeniden doğma yeteneği ile süreli savaşlarda birbirlerine karşı savaşacakları iki takıma ayrılacaklar. Her ölüm ve yeniden doğma, düşman takıma puan kazandıracak ve en yüksek puana sahip takım kazanacaktır.
  • Combat Ordeal: Bu, herkes için ücretsiz bir moddur ve her biri kendileri için lekelenmiştir. Oyuncular, süre dolana kadar yeniden doğmaya devam edecek ve en çok puana sahip olan oyunu kazanacaktır.

Kraliyet Kolezyumu

Leyndell’de bulunan ve Düello Moduna sahip olan bu kolezyumda iki oyuncu karşı karşıya gelecek ve birbirleriyle ölümüne savaşacak. Ayrıca bu kolezyumda yeniden doğma olmayacak.

Caelid Kolezyumu

Son olarak Caelid Colosseum, oyuncuların yanında savaşmak için Spirit Ashes’ı çağırma seçeneği de dahil olmak üzere daha önce bahsedilen tüm modları içerir. Oyuncular bu farklı oyun modlarına ya kendi başlarına katılabilir ya da şifreleri kullanarak arkadaşlarıyla gruplaşarak birlikte veya birbirlerine karşı savaşabilirler.

Ek olarak, yeni güncellemenin bir parçası olarak oyun içinde artık beş yeni saç modeli mevcut. Kayıp Zarafet Masasındaki Bulutlu Ayna Standını veya Raya Lucaria Akademisini kullanarak görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.

Steam’deki boyutu 1.6 GB olan güncellemeyi oyun sahibiyseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Elden Ring ayrıca PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S|X’te de mevcuttur.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...