Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

The Pale Blue Eye’dan Yeni Görseller Geldi

Dünyanın en büyük yayın platformlarından bir tanesi olan Netflix, yeni yapımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde platformun yeni projeleri için daha dikkatli ve seçici olacağını öğrenmiştik. Bu açıklamanın ardından Netflix‘te yaşanan içerik bombandırmanı yavaşlayacak diye endişe etmeyin.

Netflix, kadrosu göz dolduran yeni filmi The Pale Blue Eye‘dan geçtiğimiz aylarda film hakkında detaylara yer verilmedi Christian Bale‘in karakterini ve karakter detaylarını gözler önüne serdiği ilk görseli yayınlamıştı. Merakla beklenen yapımdan en sonunda yeni görseller yayınlandı.

Yayınlanan yeni görsellerde büyük oranda Christian Bale‘in karakterine odaklanıyor. Yapımın izleyenlere suncağı hikaye, olay örgüsü ve mekanları en sonunda görüyoruz. Ayrıca, filmde yer alan karakterlere de ilk bakış atmış oluyoruz.

The Pale Blue Eye Yeni Görselleri

Louis Bayard‘ın bir romanından uyarlanan film, 1830’da Birleşik Devletler Ordusu’nda gerçekleşen bir dizi kurgusal cinayetin etrafında dönen Gotik bir gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Scott Cooper oturuyor.

Filmin müthiş kadrosunda ayrıca John David Washington, Margot Robbie, Christian Bale, Edgar Allen Poei Gillian Anderson, Lucy Boynton, Charlotte Gainsbourg, Toby Jones  Harry Lawtey, Simon McBurney, Timothy Spall, Hadley Robinson, Joey Brooks, Brennan Cook, Gideon Glick, Fred Hechinger ve Matt Helm yer alıyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

Birçok popüler oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmasıyla bilinen Epic Games tarafından bu hafta verilecek oyunlar belli oldu. Macera ve FPS kategorilerini sevenler için kesinlikle değerlendirilmesi...