Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Flash
The Flash

Sinema Haberleri

The Flash Filmi Tehlikeye Girdi!

Filmin çekilmesi ve vizyona girmesi tıpkı yılan hikayesine dönen The Flash filmi, bu defa da taciz suçlamaları nedeniyle sıkıntılı zamanlar yaşamaya başladı. The Flash filmi DC sinematik evreninin en önemli yapı taşlarından bir tanesi. Ancak bu film çekim sürecinde yaşananlar ve arka arkaya aldığı ertelemeler nedeniyle bir türlü vizyona giremedi.

Yıllardır beklediğimiz film bu sefer de Ezra Miller‘ın yaşadığı taciz suçlamaları sebebiyle tehlikeye girdi. Yapımcı Warner Bros başta yıllardır merakla beklediğimiz The Flash filmi olmak üzere oyuncunun bulunduğu bütün projeleri durdurma kararı alabilir.

The Flash Filmi Taciz Suçlamaları Nedeniyle Tehlikeye Girdi

Henüz kariyerinin başlarında ve 29 yaşında olan Ezra Miller, geçtiğimiz hafta Hawaii’de bir takım olaylara karışmıştı. Hawaii’de barda yaşanan olaylar nedeniyle tutuklanmış ve üstüne taciz suçlamalarına maruz kalmıştı. Barda bulunan insanlara küfür ettiği ve saldırdığı iddia edilen Miller için ise tutuklama kararı alındı. Ancak daha sonradan kefaleti ödendiği için oyuncunun serbest bırakıldığı açıklandı.

Oyuncu şuanda tutuklu olmasa da başı farklı sorunlar nedeniyle dertte. Bu sorunların en başında ise uzun yıllardır beklediğimiz The Flash filmi ve yer aldığı diğer DC projeleri yer alıyor. Rolling Stone tarafından kaleme alınan habere göre yaşanan olayların ardından Warner Bros yöneticileri acil toplantı kararı aldı.

Gerçekleştirilen bu toplantıda oyuncunun firmadaki geleceği hakkında görüşüldü. Toplantının ardından gelen haberlere göre oyuncunun yer aldığı tüm projeleri durduruldu. Yaşanan olayların ardından ise The Flash filminin akıbeti henüz belli değil.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...