Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

The Boys Spin-Off Dizisinden İlk Tanıtım Geldi

Amazon Prime Video‘nun sevilen süper kahraman dizisi The Boys’un 4.sezon çekimleri hala daha devam ediyor. Platforumun bu kadar popüler olmasını sağlayan The Boys dizisi ülkemizde de oldukça popüler konumda. Bu kadar popüler olan ve izleyici kitlesi bulunan dizi için yeni projeler yapılmasa olmazdı.

Amazon Prime Video, The Boys evreninde geçen ve X-Men esintileri taşıyan Generation V dizisinden ilk tantımı Brezilya’da gerçekleşen Comic-Con sırasında yayınlandı.

Generation V İlk Tanıtım Videosu

“Kısmen kolej şovu, kısmen Açlık Oyunları” olarak tanımlanan dizi, Vought Internationa tarafından yönetilen ve genç yetişkin süper kahramanlar için yapılmış tek kolej olan Godolkin Üniversitesi‘nde geçecek. Dizi okulun birinciliği için yarışan, fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını test eden süper kahramanların hayatlarını ele alacak.

Ayrıca yayınlanan ilk tanıtım videosu The Boys dizisinden tanıdığımız I, Colby Minifie (Ashley Barrett) ve PJ Byrne’nin (Adam Bourke) ana dizide ki rollerini Generation V‘de konuk oyuncu olarak yineleyeceklerini doğruluyor.

Generation V dizisinin oyuncu kadrosunda Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi, Clancy Brown, Alexander Calvert ve Jason Ritter yer alıyor.

The Boys evreninde geçen Generation V dizisi 2023 yılında Amazon Prime Video üzerinden izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...