Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Boys
The Boys

Sinema Haberleri

The Boys Spin-Off Dizisinden İlk Tanıtım Geldi

Amazon Prime Video‘nun sevilen süper kahraman dizisi The Boys’un 4.sezon çekimleri hala daha devam ediyor. Platforumun bu kadar popüler olmasını sağlayan The Boys dizisi ülkemizde de oldukça popüler konumda. Bu kadar popüler olan ve izleyici kitlesi bulunan dizi için yeni projeler yapılmasa olmazdı.

Amazon Prime Video, The Boys evreninde geçen ve X-Men esintileri taşıyan Generation V dizisinden ilk tantımı Brezilya’da gerçekleşen Comic-Con sırasında yayınlandı.

Generation V İlk Tanıtım Videosu

“Kısmen kolej şovu, kısmen Açlık Oyunları” olarak tanımlanan dizi, Vought Internationa tarafından yönetilen ve genç yetişkin süper kahramanlar için yapılmış tek kolej olan Godolkin Üniversitesi‘nde geçecek. Dizi okulun birinciliği için yarışan, fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını test eden süper kahramanların hayatlarını ele alacak.

Ayrıca yayınlanan ilk tanıtım videosu The Boys dizisinden tanıdığımız I, Colby Minifie (Ashley Barrett) ve PJ Byrne’nin (Adam Bourke) ana dizide ki rollerini Generation V‘de konuk oyuncu olarak yineleyeceklerini doğruluyor.

Generation V dizisinin oyuncu kadrosunda Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi, Clancy Brown, Alexander Calvert ve Jason Ritter yer alıyor.

The Boys evreninde geçen Generation V dizisi 2023 yılında Amazon Prime Video üzerinden izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...

Oyun Haberleri

Amazon, Mart ayında Prime Gaming abonelerine Fallout 2 ve Invincible Presents: Atom Eve dahil olmak üzere sekiz oyun sunuyor. İşte Mart 2024 boyunca Prime...

Sinema Haberleri

İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından...