Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Big Bang Theory
The Big Bang Theory

Sinema Haberleri

The Big Bang Theory Geri Dönebilir

Televizyon dünyasının en sevilen türlerinden birisi hiç şüphesiz ki durum komedileri (sit-com) olarak karşımıza çıkıyor. Durum komedileri gerek kısa bölüm süreleri, eğlenceli setleri ve izleyenleri güldürmesiyle sektörün vazgeçilmezleri diyebiliriz.

Bu türe ait oldukça fazla yapım bulunuyor. Tabii ki de bu yapımların hepsi izleyiciler tarafından beğenilmiyor ve çok fazla ilgi görmüyor. İlgi gören yapımlardan birisi de The Big Bang Theory. CBS kanalı üzerinden izleyiciyle buluşan dizi 10 defa Primetime Emmys ödülü kazanmayı başardı. İlk olarak 2007 yılında izleyiciyle buluşan dizi 280 bölümün ardından 2019 yılında ekranlara veda etti.

The Big Bang Theory Geri mi Dönecek Yoksa Aynı Oyuncularla Yeni Yapım mı Geliyor?

Ancak, dijital yayın platformlarının sürekli artmasının ardından birçok yapımın geri döndüğünü biliyoruz. Gerek farklı spin-offlar gerekse Friends ve Harry Potter gibi özel bölümler ile. Dizinin yaratacılarından Bill Prady, Entertainment Weekly’ye bir takım açıklamalarda bulundu.

“İnsanların bir yeniden buluşma için karakterleri bir araya getirmeye çalıştıklarını biliyorum. Ancak dizinin muhteşem finalinden sonra nasıl bir hikaye göreceğimizi hayal etmesi oldukça zor. Çünkü The Stockholm Syndrome ismini verdiğimiz final bölümünün en güzel ve tatmin edici bölümlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Kapanış şok ediciydi. Hikâyeyi yeniden başlatmayı hayal etmek zor.”

Fakat Bill Prady, yaptığı tüm açıklamalarla çelişkili olarak dizinin oyuncularını tekrar bir arada görmek istediğini de itiraf etti. Prady tarafından yapılan bu tuhaf açıklama ne anlama geliyor beraber göreceğiz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...