Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

The Big Bang Theory Geri Dönebilir

Televizyon dünyasının en sevilen türlerinden birisi hiç şüphesiz ki durum komedileri (sit-com) olarak karşımıza çıkıyor. Durum komedileri gerek kısa bölüm süreleri, eğlenceli setleri ve izleyenleri güldürmesiyle sektörün vazgeçilmezleri diyebiliriz.

Bu türe ait oldukça fazla yapım bulunuyor. Tabii ki de bu yapımların hepsi izleyiciler tarafından beğenilmiyor ve çok fazla ilgi görmüyor. İlgi gören yapımlardan birisi de The Big Bang Theory. CBS kanalı üzerinden izleyiciyle buluşan dizi 10 defa Primetime Emmys ödülü kazanmayı başardı. İlk olarak 2007 yılında izleyiciyle buluşan dizi 280 bölümün ardından 2019 yılında ekranlara veda etti.

The Big Bang Theory Geri mi Dönecek Yoksa Aynı Oyuncularla Yeni Yapım mı Geliyor?

Ancak, dijital yayın platformlarının sürekli artmasının ardından birçok yapımın geri döndüğünü biliyoruz. Gerek farklı spin-offlar gerekse Friends ve Harry Potter gibi özel bölümler ile. Dizinin yaratacılarından Bill Prady, Entertainment Weekly’ye bir takım açıklamalarda bulundu.

“İnsanların bir yeniden buluşma için karakterleri bir araya getirmeye çalıştıklarını biliyorum. Ancak dizinin muhteşem finalinden sonra nasıl bir hikaye göreceğimizi hayal etmesi oldukça zor. Çünkü The Stockholm Syndrome ismini verdiğimiz final bölümünün en güzel ve tatmin edici bölümlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Kapanış şok ediciydi. Hikâyeyi yeniden başlatmayı hayal etmek zor.”

Fakat Bill Prady, yaptığı tüm açıklamalarla çelişkili olarak dizinin oyuncularını tekrar bir arada görmek istediğini de itiraf etti. Prady tarafından yapılan bu tuhaf açıklama ne anlama geliyor beraber göreceğiz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...