Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Superman: Legacy Filmi Çalışmaları Başladı

Süper kahraman yapımları denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer alan DC‘de radikal değişiklikler görmeye başladık. Öncelikle bir sürü yapımını iptal eden şirket, geçtiğimiz günlerde yeni planlarını ve yeni yapımlarını resmen duyurdu. Her ne kadar yeni duyurulan yapımlar sağlam temellerin üzerine oluşturulacak yeni DC Evreni hakkında yeni ve güncel bilgiler gelmeye devam ediyor.

James Gunn ve Peter Safran‘ın DC Studios‘un başına geçmesinin ardından birçok yeni yapım duyuruldu. Duyurulan yeni yapımlardan bir tanesi de Superman: Legacy filmi. Her ne kadar hayranlar Superman olarak Henry Cavill‘i izlemek isteseler de, o devir kapandı ve yeni bir aktörle yeni yapımlar yolda. Hayranların oldukça fazla tepkisini çeken  Superman: Legacy filmi için ise çalışmalar resmen başladı.

Superman: Legacy Senaryosu Hazır

James Gunn’ın yazarlığını ve yönetmenliğini yapacağı yeni Superman filmi, Clark Kent‘in nasıl Superman olduğuna odaklanmayacak yani hayranlara tekrardan yeni bir “origin” hikaye izletilmeyecek. Fakat yapım, Superman‘in “erken dönemlerini” konu alacak. Filmden ilk bilgiler ise 18 Nisan günü Superman’in ilk defa çizgi romanlarda yer almasının 75. yıldönümünde paylaşıldı.

James Gunn sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir gönderiyle, Superman: Legacy filminin hazırlıklarının tamamlandığını ve erken prodüksiyon aşamasına başladıklarını resmen açıkladı.

Efsanenin bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Ve Superman: Legacy filminin erken prodüksiyon aşamasına geçtiğini söylemek için Superman Anniversary Day’den daha iyi bir gün olabilir mi? Kostümler, prodüksiyon tasarımları ve daha fazlası için çalışmalar başladı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan “Ücretsiz Oyun Günleri“ni duyurdu. Bu kampanya, oyunseverlere...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunculara hoş sürprizler yapmaya devam ediyor. Bu hafta, bulmaca ve strateji sevenler için harika bir fırsat...

Sinema Haberleri

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle...