Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Stranger Things
Stranger Things

Sinema Haberleri

Stranger Things Evrenine Anime Dizi Geliyor

Netflix‘in sevilen yapımı Stranger Things‘in yeni sezonu geçtiğimiz haftalarda izleyiciyle buluştu. Yapımın son sezonu da izleyiciler tarafından oldukça beğenşlmiş gibi duruyor. Netflix tarafından açıklanan verilere göre yapım, 1 milyar saat izlenme süresini aştı.

Durum böyle olunca tabii ki de bu yapımın bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Ancak korkmayın hayır yapımcılar hikayeyi gereksiz derece uzatmayacak. Stranger Things‘in yapımcılığını yapan Duffer Kardeşler‘in yeni yapımlar üzerinde çalıştıklarını zaten biliyorduk. Stranger Things evreninde geçecek yeni yapımlar hakkında ise yeni bilgiler başladı.

Stranger Things dizisi 2024 yılında izleyiciyle buluşması planlanan beşinci sezonla birlikte final yapacak. Ana dizi sona ermiş olsa da aynı evrende geçen yapımlar gelmeye ve hikaye bir şekilde genişlemeye/büyümeye devam edecek.

Stranger Things’in İlk Yan Yapımı Anime Dizisi Olacak

What’s on Netflix adlı haber sitesinin kaynaklarından elde ettiği bilgilere göre Netflix, Stranger Things evreninde geçecek olan anime dizisi üzerinde çalışıyor. Son dönemde Netflix‘in anime yapımlarının izleyiciler tarafından beğenilmesi anime yapımlarının sayısının artmasına neden oluyor. Stranger Things evreninde geçen ilk yan yapım olması beklenen anime dizisinin ismi ‘Stranger Things Tokyo’ olacak.

‘Stranger Things Tokyo’ hakkında çok fazla detaya sahip olmasakta, konusu hakkında bir takım bilgiler paylaşıldı. Yapım Tokyo’da yaşayan ve video oyunlarını çok seven ikiz kardeşlere odaklanacak. İkiz kardeşler dizide gördüğümüz karanlık evren ‘Upside Down’la karşılarak oldukça büyük bir maceraya atılacaklar.

Kaynak; What’s on Netflix

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....