Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Stan Lee
Stan Lee

Sinema Haberleri

Stan Lee, Marvel Filmlerine Geri Dönebilir

Birçok Marvel karakterinin yaratıcısı Stan Lee, gelecekte izleyeceğimiz Marvel yapımlarında yer alabilir. Evet bu kulağa çılgınca gelebilir ancak Lee hayatta olduğu zamandan farklı şekillerde de olsa Marvel Studios‘un filmlerinde yeniden görünebilir. 4 yıl önce Stan Lee aramızdan ayrıldı. Ancak teknoloji gelişmeye gün geçtikçe devam ediyor.

Marvel Studios, Genius Brands International ve POW arasındaki bir girişim olan Stan Lee Universe ile 20 yıllık bir anlaşma imzaladı!

Stan Lee Kendi Yarattığı Kahramanların Yanına Dönüyor

Disney ile bağlantılı etkinliklerin yanı sıra yapılan anlaşma Lee‘yi Marvel Sinematik Evrenine (MCU) geri getirmeye yardımcı olabilir. Birçok sevilen Marvel karakterinin ünlü yaratıcısı 12 Kasım 2018’de aramızdan ayrıldığından sonra vizyona giren yapımlarda maalesef ki Stan Lee‘yi izleyemiyoruz.

Önerilen İçerik; EFuse Nedir?

18 Mayıs’ta yayınlanan bir açıklamaya göre Genius Brands International, yapılan anlaşma sayesinde Marvel Studios‘a Lee’nin benzerliğini gelecekteki filmler, TV şovları, Disney tema parkları ve “dünya çapındaki deneyimler” için kullanma hakkı verdiğini açıkladı.

Ancak bu anlaşmanın ardından Marvel Studios, Stan Lee’yi dijital ortamda yeniden hayata geçirerek bizlere izletecek mi henüz bilmiyoruz.

Kaynak; Collider

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunseverlere muhteşem bir sürprizle geldi. Bu haftanın gözdesi 140 TL değerindeki “Deliver Us Mars” adlı...

Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Matrix GeForce RTX™ 4090 modeliyle mevcut ekran kartları arasında kutudan çıkar çıkmaz en yüksek saat hızı performansını sunarak...

Telefon Haberleri

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35’in özellikleri sızdırıldı. Cihaz, damla çentik tasarımını bırakarak delikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca 120hz yenileme hızına sahip 6.6...

Oyun Haberleri

GTA 5’in çıkışının üzerinden tam 10 yıl geçti ve Rockstar Games‘in GTA 6’yı tanıtmasına sayılı günler kaldı. Gelişmeler heyecanla beklenirken, Rockstar Games’in oyuncuları heyecanlandırmak...