Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Stan Lee, Marvel Filmlerine Geri Dönebilir

Birçok Marvel karakterinin yaratıcısı Stan Lee, gelecekte izleyeceğimiz Marvel yapımlarında yer alabilir. Evet bu kulağa çılgınca gelebilir ancak Lee hayatta olduğu zamandan farklı şekillerde de olsa Marvel Studios‘un filmlerinde yeniden görünebilir. 4 yıl önce Stan Lee aramızdan ayrıldı. Ancak teknoloji gelişmeye gün geçtikçe devam ediyor.

Marvel Studios, Genius Brands International ve POW arasındaki bir girişim olan Stan Lee Universe ile 20 yıllık bir anlaşma imzaladı!

Stan Lee Kendi Yarattığı Kahramanların Yanına Dönüyor

Disney ile bağlantılı etkinliklerin yanı sıra yapılan anlaşma Lee‘yi Marvel Sinematik Evrenine (MCU) geri getirmeye yardımcı olabilir. Birçok sevilen Marvel karakterinin ünlü yaratıcısı 12 Kasım 2018’de aramızdan ayrıldığından sonra vizyona giren yapımlarda maalesef ki Stan Lee‘yi izleyemiyoruz.

Önerilen İçerik; EFuse Nedir?

18 Mayıs’ta yayınlanan bir açıklamaya göre Genius Brands International, yapılan anlaşma sayesinde Marvel Studios‘a Lee’nin benzerliğini gelecekteki filmler, TV şovları, Disney tema parkları ve “dünya çapındaki deneyimler” için kullanma hakkı verdiğini açıkladı.

Ancak bu anlaşmanın ardından Marvel Studios, Stan Lee’yi dijital ortamda yeniden hayata geçirerek bizlere izletecek mi henüz bilmiyoruz.

Kaynak; Collider

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Bugünkü incelememizin 2 farklı konuğu bulunuyor. Bugün, sizler için AMD Ryzen 9 7950X ve AMD Ryzen 5 7600X model yeni işlemcilerin yazılı incelemesini gerçekleştiriyoruz....

İnceleme

Toplama oyuncu bilgisayarı inceleme serimize İncehesap “Crown” sistemle birlikte devam ediyoruz. Bu sistem aslında Nvidia ekran kartı kullanmak isteyenlerin tercih edeceği sistemlerden biri. Yani...

Teknoloji Haberleri

Intel, merakla beklenen “Raptor Lake” kod adlı 13. nesil işlemcilerini en sonunda resmi olarak tanıttı! Bu lansman AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin NDA’inin kalkmasından...

Oyun Haberleri

Bu yazın başlarında PS5 üzerinden piyasaya sürülen yeni Spiderman oyunu  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in pc sürümü içinde fragman yanınlandı. Açıkçası Miles Morales, PS5’te zaten...