Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Stan Lee
Stan Lee

Sinema Haberleri

Stan Lee, Marvel Filmlerine Geri Dönebilir

Birçok Marvel karakterinin yaratıcısı Stan Lee, gelecekte izleyeceğimiz Marvel yapımlarında yer alabilir. Evet bu kulağa çılgınca gelebilir ancak Lee hayatta olduğu zamandan farklı şekillerde de olsa Marvel Studios‘un filmlerinde yeniden görünebilir. 4 yıl önce Stan Lee aramızdan ayrıldı. Ancak teknoloji gelişmeye gün geçtikçe devam ediyor.

Marvel Studios, Genius Brands International ve POW arasındaki bir girişim olan Stan Lee Universe ile 20 yıllık bir anlaşma imzaladı!

Stan Lee Kendi Yarattığı Kahramanların Yanına Dönüyor

Disney ile bağlantılı etkinliklerin yanı sıra yapılan anlaşma Lee‘yi Marvel Sinematik Evrenine (MCU) geri getirmeye yardımcı olabilir. Birçok sevilen Marvel karakterinin ünlü yaratıcısı 12 Kasım 2018’de aramızdan ayrıldığından sonra vizyona giren yapımlarda maalesef ki Stan Lee‘yi izleyemiyoruz.

Önerilen İçerik; EFuse Nedir?

18 Mayıs’ta yayınlanan bir açıklamaya göre Genius Brands International, yapılan anlaşma sayesinde Marvel Studios‘a Lee’nin benzerliğini gelecekteki filmler, TV şovları, Disney tema parkları ve “dünya çapındaki deneyimler” için kullanma hakkı verdiğini açıkladı.

Ancak bu anlaşmanın ardından Marvel Studios, Stan Lee’yi dijital ortamda yeniden hayata geçirerek bizlere izletecek mi henüz bilmiyoruz.

Kaynak; Collider

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...