Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Spider-Man: Across the Spider-Verse’den Yeni Fragman Geldi

Spider-Man hayranlarının en sevdiği şeylerden birisi de tüm Spider-Man varyantlarını tek filmde izlemek. Her ne kadar Sony ve Marvel, Spider-Man: No Way Home filmiyle beraber Tobey Maguire, Andrew Garfield ve Tom Holland‘ın Spider-Man‘lerini tek filmde hayranların karşısına çıkarmış olsada bu hiçte yeterli değil.

En iyi Spider-Man filmlerinden birisi olarak gösterilen, izleyenler ve eleştirmenler tarafından oldukça iyi yorumlar toplayan Spider-Man: Into the Spider-Verse 2018 yılında vizyona girdi. Miles Morales başta olmak üzere birçok Spider-Man varyantını izlediğimiz yapımın devam filmi uzun süredir dört gözle beklenen yapımlar arasında yer alıyor.

Vizyon tarihi sürekli olarak değişkenlik gösteren Spider-Man: Into the Spider-Verse‘ın devam yapımı Spider-Man: Across the Spider-Verse‘den sonunda yeni fragman paylaşıldı. Fragmanı izlemeden önce şunu söylemeliyiz ki bu film sayesinde Spider-Man‘e doyacaksınız!

Spider-Man: Across the Spider-Verse İlk Fragmanı

Fragman, görsel kalitesi ile kendine hayran bırakmayı başarıyor. Fragman da Miles Morales‘in çoklu evrenlerde lki yolculuğunu, diğer evrenlerde yer alan Spider-Man varyantlarını ve Insomniac Games‘in başarılı video oyunu Marvel’s Spider-Man‘deki Spider-Man‘in de filmde yer alacağı da fragman da gösterilen detaylardan sadece küçük bir kısmı.

Son olarak fragman, Miles Morales ve Gwen Stacey‘in tekrardan bir araya gelmesinin ardından daha önce görmedikleri Spider-Man varyantları ve daha önce hiç karşılaşmadıkları güçte bir düşmanla karşıcakları da Sony tarafından onaylanan bilgiler arasında.

Spider-Man: Across the Spider-Verse, 1 Haziran 2023 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...