Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

She-Hulk Dizisinden İlk Fragman Paylaşıldı

Son günlerde belkide en çok konuştuğumuz dijital yayın platformlarından bir tanesi Disney Plus oluyor. Bunun en büyük nedeni arka arkaya bizlere sunduğu kaliteli yapımlar. 2021 yılında 5 yeni Marvel dizisini Disney Plus üzerinden izledik.

Disney Plus, özellikle arka arkaya gelen Marvel yapımları sayesinde birçok yeni kullanıcı kazanmaya devam ediyor. 2021 yılının başlarında yayınlanmaya başlayan WandaVision dizisi ile başlayan Disney Plus, Marvel dizileri Loki ve Hawkeye gibi diziler ile hayranları mutlu etmeye devam ediyor. Daha önce açıklanan diziler arasında bulunan She-Hulk dizisinin sonunda yayın tarihi geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı.

Yaşanan bu sızıntının üzerinden çok fazla zaman geçmeden Marvel She-Hulk dizisi için ilk fragmanı paylaştı. Paylaşılan bu fragman sayesinde sızdırılan çıkış tarihi doğrulandı. She-Hulk, 17 Ağustos tarihinde Disney Plus üzerinde izleyiciyle buluşacak.

Önerilen İçerik; Marvel Filmleri İzleme Sıralaması Nasıl?

She-Hulk İlk Fragmanı

Tatiana Maslany (She-Hulk), Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renee Elise Goldsberry gibi isimlerin yer aldığı projenin uzun yıllardır yapım aşamasında olduğu biliniyordu. Ancak en sonunda proje tamamlandı ve bizlerle buluşmak için gün sayıyor. She-Hulk dizisinde Marvel Sinematik Evreni‘nin en önemli Avengers’larından bir tanesi olan orjinal Hulk yani Mark Ruffalo‘da yer alacak.

17 Ağustos tarihinde Disney Plus üzerinde izleyiciyle buluşacak olan She-Hulk dizinin ilk sezonu 9 bölüm uzunluğunda olacak.

Kaynak; Marvel Studios

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistemleri gerçekten seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız İncehesap Fornax toplama oyuncu bilgisayarı da bu tanıma bir hayli uyuyor. Fakat bu sistemi özel kılan...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, özellikle son zamanlarda çok fazla ekran kartı üretimi yapmaya başladı. Haliyle ortada şu an çok fazla model bulunuyor ve durum bazen kafa karışıklıklarına...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Aralık ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Rehber

Discord platformu kısa süre içerisinde büyük başarılara imza attı diyebiliriz. Çok büyük topluluklar artık sohbet için Discord’u tercih ediyor. Haliyle günümüzde çok popüler bir...