Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

crazy taxi
crazy taxi

Oyun Haberleri

SEGA, Crazy Taxi İçin Remake Versiyon Getiriyor!

Eski-Yeni toprak fark etmeksizin yediden yetmişe herkesin bir kere oynamış olduğu Crazy Taxi için remake versiyonu geliyor.

Birçok firmanın açıklamış olduğu remake projelerinin ardından bir yenisi daha geldi, SEGA yapmış olduğu açıklamayla birlikte Crazy Taxi oyunu için remake versiyonunu tasarladıklarını ve en yakın zamanda oyun severlere sunulacağını açıkladı.

Ortaya atılan yeni raporlara göre, SEGA‘nın yeni nesil konsollara ve yeni nesil oyunlara ayak uydurmak için eskilerin kahramanı olarak anılan 2 oyunun remake versiyonunu geliştiriyor. –Şimdiden gözlerimiz dolmaya başladı bile, dün gibi hatırlıyorum; Crazy Taxi oyununu ucundan yakalayarak oynama şerefine nail olmuştum.

Crazy Taxi

Bloomberg yazarlarından birisi olan Takashi Mochizuki‘nun raporuna göre, SEGA‘nın bu 2 yapım için var gücüyle çalıştıklarını ve en yakın zamanda piyasaya sunulmaya hazırlandığını öne sürüyor.

Bu oyunlar için herhangi bir detay veya çıkış tarihi paylaşmadı ancak düşünülen tarihler 2024-2025 seneleri. Bu tarihler içerisinde çıkış yapması düşünülen iki oyunun da herkesi maziye götüreceğini söylemezsek hata olur.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...